Jazykové pobyty pre deti a mládež usa - miami
tla miami
(15 – 18 rokov)

O škole

Vek: od 15 do 18 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: športové a spoločenské aktivity, celodenná exkurzia, výlety na pláže
Nástupné termíny: od 2. 7. do 23. 7.

Kľúčové fakty
Bazén
Interaktívne tabule
Moderné učebne
Pri mori
Rezidencia
Športové ihriská
Študentský salón
Tenisové kurty
Záhrada

Letné kurzy v meste Miami organizuje jazyková škola The Language Academy (TLA). Vyučovanie prebieha v priestoroch prestížnej súkromnej St. Thomas University v priestrannom tropickom kampuse, ktorý sa nachádza v severnej časti Miami Beach, cca 30 minút od pláže. Súčasťou kampusu sú tenisové kurty, športové ihrisko, bazén, spoločenská miestnosť a centrum pre študentov. Škola má k dispozícii moderné vybavenie a samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie na internet. Mesto Miami je vďaka svojim nádherným plážam, slnečnému počasiu a rozmanitej prírode právom nazývané aj klenot Floridy a je domovom mnohých športových a filmových hviezd.

Škola TLA ponúka kvalitnú výučbu angličtiny pre medzinárodných študentov už vyše 20 rokov, jazykovým letným programom pre mládež sa venuje viac ako 15 rokov. Škola je akreditovaná organizáciou ACCET a je členom organizácií IALC, Quality English a ALTO.

Junior program (15 - 18 rokov)

Trvanie kurzu od 2. 7. do 5. 8.

2 týždne - od USD 3 220,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 2. 7. do 5. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý, veľmi pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 20
Minimálny vek
15
Týždne Cena kurzu
2 3 220,00 USD
3 4 830,00 USD
4 6 440,00 USD
5 8 050,00 USD

Rezidencia University Hall

Ubytovanie je zabezpečené v rezidencii St. Thomas univerzity v 2-lôžkových klimatizovaných izbách so spoločnou kúpeľňou v pomere 1:4 a bezplatným prístupom na internet. Od pondelka do piatka je stravovanie formou plnej penzie, cez víkendy sa podávajú raňajky a večera. Škola zabezpečuje pre účastníkov tohto programu 24-hodinový dozor.

Súčasťou pobytu je program večerných a denných aktivít, vrátane športov. Poldenné a celodenné exkurzie zahŕňajú napr. prehliadku mesta Miami, večera v Hard Rock Cafe, exkurzia do národného prírodného parku The Everglades, výlety na rôzne pláže (napr. Fort Lauderdale beach, Boca Raton beach, Miami South beach), Miami tour, Key Biscayne, výlet do NASA Kennedyho vesmírneho centra. Ďalšie exkurzie sú možné za poplatok podľa výberu na mieste. 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk