Jazykové pobyty pre deti a mládež
(8 – 21 rokov)

JAZYKOVÉ POBYTY A KURZY PRE DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANIČÍ

V ponuke InterStudy nájdete jazykové pobyty a kurzy pre deti a mládež už od 8 rokov. Horná veková hranica je 17 až 21 rokov. Pri týchto kurzoch je väčšia starostlivosť o študentov samozrejmosťou. 

Školská výučba je doplnená rozsiahlym programom aktivít na voľný čas, ktorý účastníkom umožňuje aktívnu komunikáciu v cudzom jazyku, spoznávanie novej krajiny, jej histórie a kultúry, a učenie zábavnou a nenútenou formou. Študenti, ktorí cestujú so skupinou InterStudy, sú počas pobytu pod dohľadom slovensky hovoriaceho vedúceho. O individuálne cestujúcich študentov sa stará personál školy a hostiteľské rodiny. Školy, s ktorými spolupracujeme, ponúkajú komfortné prostredie, moderné učebné pomôcky, jazykové laboratóriá, knižnicu, prístup k internetu, spoločenské priestory, a stravovacie zariadenie priamo v priestoroch školy alebo v blízkom okolí. Všetky školy organizujú program na voľný čas niekoľkokrát týždenne. Aktivity, ktoré sa konajú v priestoroch školy, prehliadky mesta, video večery, študentské párty a pod. sú väčšinou bezplatné. Cez víkendy organizujú školy celodenné, prípadne celovíkendové výlety. 

Prečo si vybrať Interstudy?

  • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
  • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 40 štátnych univerzít, na ktorých sa už viac ako 10 rokov vzdelávajú aj Slováci.
  • Poskytujeme finančne najdostupnejšie služby na trhu, mnohé z nich sú pre Vás úplne bezplatné. Za jazykový kurz cez InterStudy nikdy nezaplatíte viac, ako keby ste si všetko vybavovali sami, ba často aj ušetríte. Prihlášky na vysokoškolské štúdium vybavujeme úplne bezplatne, alebo za symbolický poplatok.
  • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
  • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, Dánsku a Holandsku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
  • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme. Nie sme nikoho zastúpením, a nikto nám nič nediktuje.

Najnovšie články blogu

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk