Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - canterbury
st. giles canterbury
(8 – 17 rokov)

O škole

Vek: 8 - 17 rokov
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenné a poldenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity, filmové večery 
Nástupné termíny: každú nedeľu od 7. 7. do 28. 7.

Kľúčové fakty
Cena od 1339 GBP
4,90 / 5
Bazén
Bezplatné WiFi
Knižnica
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Tenisové kurty

Letný program angličtiny školy St Giles v meste Canterbury prebieha v priestoroch renomovanej súkromnej školy King’s School - najstaršej internátnej školy vo Veľkej Británii z roku 597, ktorá sa nachádza priamo pri Canterburskej katedrále. Pobyt ponúka jedinečnú možnosť zažiť magickú atmosféru stredovekého prostredia kombinovanú s najmodernejším vybavením školy - široká ponuka športových zariadení vrátane krytého bazéna, posilňovne, tenisového kurtu, šermiarskej haly a vonkajších ihrísk. Škola sa nachádza v pešej dostupnosti od centra mesta. Študenti sú ubytovaní v internátoch školy King’s School priamo v školskom areáli a sú pod neustálym dohľadom personálu školy.

Letný program (8-17 rokov)

Trvanie kurzu od 7. 7. do 11. 8.

1 týždeň - od GBP 1 339,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 50 minútových
Trvanie kurzu
od 7. 7. do 11. 8.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 12
Minimálny vek
8
Týždne Cena kurzu
1 1 339,00 GBP
2 2 678,00 GBP
3 4 017,00 GBP
4 5 356,00 GBP
5 6 695,00 GBP

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v rezidencii St. Augustine´s Abbey, len 5 minút chôdzou od školy. 1 - až 4-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou pre 4 študentov. Strava je zabezpečená formou plnej penzie, jedlá sa podávajú v priestrannej jedálni v gotickom slohu v areáli katedrály. Počas exkurzií je obed formou balíčka.

 

Letný kurz je doplnený veľmi pestrým programom aktivít na voľný čas a je vhodný aj pre mladších študentov, ktorí uprednostňujú rodinnú atmosféru alebo cestujú samostatne po prvýkrát. Zo športových aktivít sa môžu venovať futbalu, tenisu, basketbalu, plávaniu. Medzi kultúrne a spoločenské aktivity patria karaoke, diskotéky, premietanie filmov, bowling, návšteva miestnych pamiatok, múzeí, plavba loďou a rôzne iné. V cene sú zahrnuté aj dve celodenné a dve poldenné exkurzie týždenne do známych okolitých miest, ako napr. Londýn, Brighton, Hastings.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk