Jazykové pobyty pre deti a mládež usa - malibu
kings malibu
(10 – 17 rokov)

Letný program angličtiny školy Kings prebieha v priestoroch na kampuse Pepperdine University v Malibu, ktorý sa nachádza v krásnej lokalite na ploche vyše 337 hektároch, kúsok od hôr v Santa Monice, s jedinečným výhľadom na Tichý oceán. Slávne pláže Los Angeles sú vzdialené iba na skok a ikonické miesta Los Angeles ako Hollywood, Beverly Hills a Santa Monica sú ľahko dostupné. Súčasťou vybavenia školského areálu sú baseballové, futbalové a volejbalové ihriská spolu s tenisovými kurtami a bazénom. Študenti sa stravujú v školskej jedálni v jej vnútprných alebo vonkajších priestoroch, s výhľadom na oceán. Ubytovanie je na kampuse Pepperdine University v internátoch apartmánového typu, priamo v školskom areáli, pričom študenti sú pod neustálym dohľadom personálu školy. 

Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, vyššie pokročilý, pokročilý
Ubytovanie

školská rezidencia

Vek
od 10 do 17 rokov
Voľnočasové aktivity
návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, filmové večery
Nástupné termíny
od 28.6. do 26.7.
Cena pobytu na 2 týždne od
2 972 EUR

Junior letný program (10 - 17 rokov)

Letný program spája kvalitnú výučbu a zmysluplný program aktivít na voľný čas. Študenti spoznávajú americkú kultúru a spoločnosť, navštevujú rozličné zaujímavé miesta, spoločne sa venujú rôznym spoločenským a športovým aktivitám. Výučba je vedená skúsenými a kvalifikovanými učiteľmi. Prvý deň sa konajú vstupné testy, študenti sú vyhodnotení a zaradení do skupiny príslušnej jazykovej úrovne. Výučba je zameraná na konverzáciu a počúvanie, hodiny sú doplnené prácou na projektoch a učením formou hier. Efektivitu výučby zvyšuje kontakt s anglickým jazykom aj mimo vyučovania prostredníctvom programu v popoludňajších a vo večerných hodinách, ktorý je zahrnutý v cene kurzu.

Počet hodín týždenne
15 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 28. 6. do 1.8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý, veľmi pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
10

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v internátoch na kampuse Pepperdine University v 2- lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou v pomere 1:4. Strava je zabezpečená formou plnej penzie a je podávaná v školskej jedálni. Počas exkurzií je obed formou balíčka. 

Letný kurz je doplnený veľmi pestrým programom aktivít na voľný čas a je vhodný pre študentov, ktorí uprednostňujú šport, s množstvom jedinečných zážitkov. Medzi kultúrne a spoločenské aktivity patria karaoke, diskotéky, premietanie filmov, tvorivé dielne, rôzne hry a kvízy, ako aj pobyty na jedných z najlepších pláží v Kalifornii. Program je bohatý na športové aktivity ako napr. plávanie, tenis, americký futbal, baseball, plážový volejbal. V cene pobytu sú zahrnuté aj tri celodenné exkurzie týždenne, ktoré sa konajú napr. do zábavných parkov Universal Studios, Disneyland, Six Flags, či návštevou Hollywoodu, Santa Monici a Venice Beach.

V cene pobytu je zahrnuté

  • vyučovanie 15 hodín týždenne
  • ubytovanie s plnou penziou
  • 3 celodenné exkurzie týždenne
  • program popoludňajších a večerných aktivít
  • učebný materiál
  • dohľad zamestnancov školy
  • záverečný certifikát

Junior letný program (10 - 17 rokov)

Trvanie kurzu od 28. 6. do 1.8.

1 týždeň - od USD 1 545,00

Týždne Cena kurzu
1 1 545,00 USD
2 3 090,00 USD
3 4 635,00 USD
4 6 180,00 USD
5 7 725,00 USD
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk