Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - bath
kaplan summer camp bath
(12 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: hostiteľská rodina
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, filmové večery, tematické večierky
Nástupné termíny: každú nedeľu od 9. 6. do 28. 7.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule Interaktívne tabule
Moderné učebne Moderné učebne
Počítačová miestnosť Počítačová miestnosť
Rodina Rodina
Študentský salón Študentský salón
Záhrada Záhrada

Mládžnicky program v Bath je obľúbený medzi študentmi, ktorí hľadajú malé, ale živé mesto s bohatým zmyslom pre históriu s ohromujúcou architektúrou. Škola Kaplan sídli v historickej budove v centre mesta neďaleko od Bath Abbey, na hlavnej nákupnej ulici, medzi obľúbenými obchodmi, kaviarňami, múzeami a atrakciami. Škola je vybavená priestrannými učebňami s interaktívnymi tabuľami, príjemnou modernou spoločenskou miestnosťou a záhradou, ktorá je súčasťou školy a ktorá je ideálna pre socializáciu sa s ostatnými študentmi.

Organizácia Kaplan International má dlhoročné skúsenosťi v oblasti medzinárodného jazykového vzdelávania. Ponúka vysokú akademickú úroveň, overené metódy výučby, prvotriedne moderné vybavenie, bohatý program aktivít na voľný čas, pozitívny a priateľský prístup kvalifikovaných učiteľov a ostatných zamestnancov v 27 jazykových školách vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, Nemecku, Švajčiarsku, Kanade, USA. Školy organizácie Kaplan vo Veľkej Británii sú akreditované Britskou radou a sú členom asociácie English UK.

Mládežnícky program (12 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 9. 6. do 10. 8.

2 týždne - od GBP 1 465,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 9. 6. do 10. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
2 1 465,00 GBP
3 2 200,00 GBP
4 2 935,00 GBP
5 3 665,00 GBP
6 4 395,00 GBP
7 5 125,00 GBP
8 5 855,00 GBP
9 6 585,00 GBP

Hostiteľská rodina

2- lôžková izba, spoločná kúpeľňa pre 2-4 študentov, plná penzia, obedy formou balíčka. Rodiny bývajú v priemere 30 minút autobusom od školy.

Súčasťou kurzu je voľnočasový program pre študentov zahŕňajúci popoludňajšie a večerné aktivity a k tomu celodennú exkurziu počas víkendu. Študenti majú vyplnený čas rôznymi športovými a spoločenskými hrami, súťažami, premietaním filmov, karaoke šou, diskotékou, tematickým večierkom a inými aktivitami. Poldenné výlety sú naplánované do mesta Bath a jeho preslávených kúpeľov ešte z románskych čias, v ponuke je návšteva Berkeley Castle, plavba po rieke, golf, nakupovanie. Celodenné exkurzie sa organizujú do miest ako Londýn, Stonehenge a Salisbury, Stratford.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk