Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - bath
kaplan summer camp bath
(12 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: hostiteľská rodina
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, filmové večery, tematické večierky
Nástupné termíny: každú nedeľu od 9. 6. do 28. 7.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rodina
Študentský salón
Záhrada

Mládžnicky program v Bath je obľúbený medzi študentmi, ktorí hľadajú malé, ale živé mesto s bohatým zmyslom pre históriu s ohromujúcou architektúrou. Škola Kaplan sídli v historickej budove v centre mesta neďaleko od Bath Abbey, na hlavnej nákupnej ulici, medzi obľúbenými obchodmi, kaviarňami, múzeami a atrakciami. Škola je vybavená priestrannými učebňami s interaktívnymi tabuľami, príjemnou modernou spoločenskou miestnosťou a záhradou, ktorá je súčasťou školy a ktorá je ideálna pre socializáciu sa s ostatnými študentmi.

Organizácia Kaplan International má dlhoročné skúsenosťi v oblasti medzinárodného jazykového vzdelávania. Ponúka vysokú akademickú úroveň, overené metódy výučby, prvotriedne moderné vybavenie, bohatý program aktivít na voľný čas, pozitívny a priateľský prístup kvalifikovaných učiteľov a ostatných zamestnancov v 27 jazykových školách vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, Nemecku, Švajčiarsku, Kanade, USA. Školy organizácie Kaplan vo Veľkej Británii sú akreditované Britskou radou a sú členom asociácie English UK.

Mládežnícky program (12 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 9. 6. do 10. 8.

2 týždne - od GBP 1 465,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 9. 6. do 10. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
2 1 465,00 GBP
3 2 200,00 GBP
4 2 935,00 GBP
5 3 665,00 GBP
6 4 395,00 GBP
7 5 125,00 GBP
8 5 855,00 GBP
9 6 585,00 GBP

Hostiteľská rodina

2- lôžková izba, spoločná kúpeľňa pre 2-4 študentov, plná penzia, obedy formou balíčka. Rodiny bývajú v priemere 30 minút autobusom od školy.

Súčasťou kurzu je voľnočasový program pre študentov zahŕňajúci popoludňajšie a večerné aktivity a k tomu celodennú exkurziu počas víkendu. Študenti majú vyplnený čas rôznymi športovými a spoločenskými hrami, súťažami, premietaním filmov, karaoke šou, diskotékou, tematickým večierkom a inými aktivitami. Poldenné výlety sú naplánované do mesta Bath a jeho preslávených kúpeľov ešte z románskych čias, v ponuke je návšteva Berkeley Castle, plavba po rieke, golf, nakupovanie. Celodenné exkurzie sa organizujú do miest ako Londýn, Stonehenge a Salisbury, Stratford.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk