Jazykové pobyty pre deti a mládež malta - malta
ese malta junior camp
(9 - 13 rokov)

O škole

Vek: 9 - 13 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: hotelová rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, výlety na pláže, plavba loďou, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 18. 5. do 17. 8.

Kľúčové fakty
Bazén
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Pri mori
Rezidencia
Strešná záhrada
Študentský salón
Záhrada

Program ESE Junior Camp v štvorhviezdičkovom rezorte Salini Resort je predovšetkým o kvalite a pohodlí, a to za prijateľnú cenu. Program pre deti vo veku 9 - 13 rokov je vzrušujúcim zážitkom z výučby angličtiny v triede aj mimo nej. Program je all inclusive a zahŕňa 20 lekcií všeobecnej angličtiny, ubytovanie s plnou penziou v 4-hviezdičkovom rezorte Salini, kompletný program aktivít, transfery z letiska a nepretržitú sociálnu starostlivosť a podporu študentov.
Zamestnanci školy sprevádzajú deti počas vyučovania a na všetkých aktivitách, takže si môžete byť istí, že vaše dieťa je pod pozorným a priateľským dohľadom.

Junior Camp, rezidencia (9 - 13 rokov)

Trvanie kurzu od 18. 5. do 1. 9.

2 týždne - od EUR 1 660,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 18. 5. do 1. 9.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý, veľmi pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
9
Týždne Cena kurzu
2 1 660,00 EUR
3 2 490,00 EUR
4 3 320,00 EUR
5 4 150,00 EUR
6 4 980,00 EUR
8 6 640,00 EUR
12 9 960,00 EUR

Hotelová rezidencia

Program ESE Junior Camp prebieha v rezorte Salini****, vzdialeným len 15 minút jazdy autom/autobusom od hlavnej školy ESE v St Julians. Rezort Salini sa nachádza na severe Malty v blízkosti zálivu St Paul´s bay a leží na miernom svahu Stredozemného mora. Študenti sú ubytovaní v štandardných 4-lôžkových izbách s ostatnými študentmi rovnakého pohlavia a pokiaľ možno rôznych národností. Všetky jedlá (raňajky, obedy a večere) sa podávajú v hoteli a sú formou bufetu, ktorý ponúka veľký výber a kvalitu. Počas týždňa sa podáva teplý obed a v sobotu a nedeľu obedový balíček. Moderné, svetlé a klimatizované triedy s interaktívnymi bielymi tabuľami sa nachádzajú v hoteli, čo študentom ušetrí veľa času na cestovanie.

V spoločenských priestoroch školy je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou letných kurzov sú aktivity, ktoré sa organizujú po vyučovaní: napr. privítací večierok, výlet do mesta Mdina, Valletta, na ostrov Gozo, plávanie v Golden Bay - jedna z najkrajších pieskových pláží na Malte, plavba loďou, tematické večierky, vodné športy a rôzne iné aktivity. Na všetky aktivity, ktoré nie sú v pešej dostupnosti hotela, je zabezpečená doprava školským autobusom. Študenti majú naviac voľný vstup do plážového klubu školy. Taktiež je pre študentov k dispozícii celý rad voliteľných aktivít.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk