Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
embassy londýn south bank - zóna 1
(13 - 21 rokov)

O škole

Vek: od 13 do 21 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návštevy zaujímavých miest v okolí, poldenné a celodenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 23. 6. do 4. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Včasná rezervácia
Záhrada

Škola Embassy Summer sa nachádza v areály kampusu London South Bank University, ktorý má ideálnu polohu, vďaka ktorej objavíte najvýznamnejšie kultúrne pamiatky Londýna. Nachádza sa južne v blízkosti rieky Temža, London Bridge a Borough trhu, jednom z najstarších trhov s jedlom v Londýne. V blízkosti školy sa tiež nachádzajú slávne pamiatky Londýna ako London Eye, Big Ben a Westminster House of Parliament. Pozdĺž rieky sa rozprestierajú galérie, múzeá, obchody, reštaurácie a kiná.

Letný program (od 13 do 21 rokov)

Trvanie kurzu od 23. 6. do 18. 8.

2 týždne - od GBP 2 360,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 23. 6. do 18. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
v priemere 17
Minimálny vek
13
Týždne Cena kurzu
2 2 360,00 GBP
3 3 540,00 GBP
4 4 720,00 GBP
5 5 900,00 GBP
6 7 080,00 GBP
7 8 260,00 GBP
8 9 440,00 GBP

Rezidencia

Priestranná samoobslužná jedáleň, športová hala priamo v študentskom areáli, miestnosť s televíziou, veľká študentská miestnosť určená pre večernú zábavu a miestny park určený pre hry pod šírym nebom. To všetko ponúka kampus Univerzity South Bank. Všetci študenti sú ubytovaní v McLaren House, a to v bytoch so spoločnou kuchyňou. Každý byt má 5 až 10 jednolôžkových izieb s vlastnou kúpeľňou. Wifi je prístupné v celom kampuse. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov; obedy a večere obsahujú dva chody. Počas víkendov študenti dostávajú obedové balíčky.

 

Voľnočasové aktivity zahŕňajú návštevu zaujímavých miest v okolí, vyhliadkovú prechádzku, celodennú exkurziu a rozličné športové aktivity (futbal, basketbal, volejbal, ping pong). Vo večerných hodinách sa môžu študenti tešiť na filmovú noc, diskotéky, karaoke i tímové hry. Každý týždeň je možnosť kultúrnej návštevy ikonických pamiatok ako napr. Science Museum, National Gallery, British Museum, Museum of London, National Maritime Museum, Tower Bridge, Greenwich, Camden market a Primrose Hill, Oxford Street, Westfield, Harrods a Hyde Park, Leicester Square, Westminster. Súčasťou programu sú jednodňové víkendové výlety do anglických miest Brighton, Cambridge a Canterbury. Za príplatok je možné sa prihlásiť na voliteľné exkurzie, napr. London Eye, Museum Madame Tussauds, Tower of London, Windsor Castle, Thorpe Park alebo Oxford.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk