Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
embassy londýn south bank - zóna 1
(13 - 21 rokov)

O škole

Vek: od 13 do 21 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návštevy zaujímavých miest v okolí, poldenné a celodenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 20. 6. do 8. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Včasná rezervácia
Záhrada

Škola Embassy Summer sa nachádza v areály kampusu London South Bank University, ktorý má ideálnu polohu, vďaka ktorej objavíte najvýznamnejšie kultúrne pamiatky Londýna. Nachádza sa južne v blízkosti rieky Temža, London Bridge a Borough trhu, jednom z najstarších trhov s jedlom v Londýne. V blízkosti školy sa tiež nachádzajú slávne pamiatky Londýna ako London Eye, Big Ben a Westminster House of Parliament. Pozdĺž rieky sa rozprestierajú galérie, múzeá, obchody, reštaurácie a kiná.

Letný program (od 13 do 21 rokov)

Trvanie kurzu od 20. 6. do 15. 8.

1 týždeň - od GBP 890,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 20. 6. do 15. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
13
Týždne Cena kurzu
1 890,00 GBP
2 1 780,00 GBP
3 2 670,00 GBP
4 3 560,00 GBP
5 4 450,00 GBP
6 5 340,00 GBP
7 6 230,00 GBP
8 7 120,00 GBP

Rezidencia

Priestranná samoobslužná jedáleň, športová hala priamo v študentskom areáli, miestnosť s televíziou, veľká študentská miestnosť určená pre večernú zábavu a miestny park určený pre hry pod šírym nebom. To všetko ponúka kampus Univerzity South Bank. Všetci študenti sú ubytovaní v McLaren House, a to v bytoch so spoločnou kuchyňou. Každý byt má 5 až 8 jednolôžkových izieb s vlastnou kúpeľňou. Wifi je prístupné v celom kampuse. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov; obedy a večere obsahujú dva chody. Počas víkendov študenti dostávajú obedové balíčky.

 

Voľnočasové aktivity zahŕňajú návštevu zaujímavých miest v okolí, vyhliadkovú prechádzku, celodennú exkurziu a rozličné športové aktivity (futbal, basketbal, volejbal, ping pong). Vo večerných hodinách sa môžu študenti tešiť na filmovú noc, diskotéky, karaoke i tímové hry. Každý týždeň je možnosť kultúrnej návštevy ikonických pamiatok ako napr. Science Museum, National Gallery, British Museum, Museum of London, National Maritime Museum, Tower Bridge, Greenwich, Camden market a Primrose Hill, Oxford Street, Westfield, Harrods a Hyde Park, Leicester Square, Westminster. Súčasťou programu sú jednodňové víkendové výlety do anglických miest Brighton, Cambridge a Canterbury. Za príplatok je možné sa prihlásiť na voliteľné exkurzie, napr. London Eye, Museum Madame Tussauds, Tower of London, Windsor Castle, Thorpe Park alebo Oxford.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk