Jazykové pobyty pre dospelých austrália - gold coast
embassy ces - gold coast

O škole
Kľúčové fakty

JAZYKOVÉ KURZY V GOLD COAST, USA

Austrálske Gold Coast je veľmi unikátne mesto, jedna z najlepších dovolenkových a študijných destinácií. Objavte očarujúce pláže, dažďové pralesy zapísané do UNESCO, rušný nočný život, zábavné parky, reštaurácie, festivaly či medzinárodne uznávané vzdelávacie programy.

Študenti anglického jazyka si užijú atrakcie ako najvyššie a najrýchlejšie horské dráhy na svete, stretnutie s koalami, kengurami a zvieratami žijúcimi vo voľnej prírode, výlety do dažďového pralesa alebo k útesom. Je tu toho veľa, čo vás prekvapí, zatiaľ čo budete prehlbovať vaše vedomosti z anglického jazyka a objavovať Austráliu.
 
Gold Coast je jedným z najviac zaujímavých, multikultúrnych a priateľských miest na svete. V noci nespočetné množstvo svetiel osvetľuje mesto a vytvára nezabudnuteľnú atmosféru. Stovky reštaurácií, kaviarní a barov sú otvorené dlho do noci, pričom si každý užíva mix miestneho a medzinárodného jedla, zábavu a hudbu.

V Gold Coast nájdete niektoré z najlepších austrálskych podnikov s medzinárodne uznávanými šéfkuchármi. Región prispel skvelými ingredienciami do prvotriednej svetovej kuchyne. Je známy svojimi čerstvými plodmi mora, tropickým ovocím a najlepšou lokálne pestovanou zeleninou. K tomu všetkému je Gold Coast bezpečná destinácia, kde sa študenti cítia ako doma.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk