Jazykové pobyty pre dospelých austrália - gold coast
embassy ces - gold coast

O škole
Kľúčové fakty

JAZYKOVÉ KURZY V GOLD COAST, USA

Austrálske Gold Coast je veľmi unikátne mesto, jedna z najlepších dovolenkových a študijných destinácií. Objavte očarujúce pláže, dažďové pralesy zapísané do UNESCO, rušný nočný život, zábavné parky, reštaurácie, festivaly či medzinárodne uznávané vzdelávacie programy.

Študenti anglického jazyka si užijú atrakcie ako najvyššie a najrýchlejšie horské dráhy na svete, stretnutie s koalami, kengurami a zvieratami žijúcimi vo voľnej prírode, výlety do dažďového pralesa alebo k útesom. Je tu toho veľa, čo vás prekvapí, zatiaľ čo budete prehlbovať vaše vedomosti z anglického jazyka a objavovať Austráliu.
 
Gold Coast je jedným z najviac zaujímavých, multikultúrnych a priateľských miest na svete. V noci nespočetné množstvo svetiel osvetľuje mesto a vytvára nezabudnuteľnú atmosféru. Stovky reštaurácií, kaviarní a barov sú otvorené dlho do noci, pričom si každý užíva mix miestneho a medzinárodného jedla, zábavu a hudbu.

V Gold Coast nájdete niektoré z najlepších austrálskych podnikov s medzinárodne uznávanými šéfkuchármi. Región prispel skvelými ingredienciami do prvotriednej svetovej kuchyne. Je známy svojimi čerstvými plodmi mora, tropickým ovocím a najlepšou lokálne pestovanou zeleninou. K tomu všetkému je Gold Coast bezpečná destinácia, kde sa študenti cítia ako doma.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk