Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - cambridge
embassy cambridge
(12 - 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: rezidencia
Voľnočasové aktivity: návštevy zaujímavostí v okolí, celodenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 30. 6. do 4. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Včasná rezervácia
Záhrada

Letný program prebieha v modernej budove Abbey College, ktorá je vzdialená iba 20 minút chôdzou od centra mesta. Škola má vynikajúce vybavenie pre mladých študentov a nachádza sa v modernej časti centra mesta v blízkosti univerzitnej botanickej záhrady, hlavnej železničnej stanice a množstva obchodov a zariadení na trávenie voľného času. Študenti sú ubytovaní v rezidencii vedľa Abbey College. Anglické mesto Cambridge nie je známe iba pre svoju univerzitu, ale aj pre históriu a architektúru. V meste sa nachádza niekoľko historických budov, ktoré každoročne prilákajú veľké množstvo turistov. K najväčším zaujímavostiam určite patria Trinity College, King´s College alebo Magdalene College. Príjemnú atmosféru dotvárajú najmä mladí ľudia a študenti, ktorí trávia letné chvíle prechádzkami alebo bicyklovaním popri rieke Cam, podľa ktorej získalo mesto pomenovanie.

 

 

Letný program rezidencia Abbey College (12 - 17 rokov)

Trvanie kurzu od 30. 6. do 18. 8.

2 týždne - od GBP 2 180,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 30. 6. do 18. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
v priemere 17
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
2 2 180,00 GBP
3 3 270,00 GBP
4 4 360,00 GBP
5 5 450,00 GBP
6 6 540,00 GBP
7 7 630,00 GBP

Rezidencia

ubytovanie v 1-lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, v apartmánoch pre 6-9 študentov, spoločná kuchyňa a spoločenská mietnosť, dohľad zamestnancov školy. Plná penzia - raňajky, obedy, večere v školskej jedálni, počas víkendov obedy formou balíčka. Vzdialenosť od školy 5 minút chôdzou.

Pre študentov sú po vyučovaní pripravené rôzne mimoškolské aktivity, ktoré zahŕňajú napr. prehliadku mesta Cambridge, plavba po rieke Cam, návšteva King´s College, Ely Cathedral, Botanickej záhrady, premietanie filmov, karaoke, tímové hry, kvízy, športové aktivity ako napr. futbal, basketbal, volejbal a iné. Celodenné výlety sa organizujú 1 krát do týždňa: Londýn (Westminster Walking Tour & Covent Garden), Oxford (prehliadka mesta a návšteva univerzity) a Straford Upon Avon. Za príplatok je možné sa prihlásiť na voliteľné exkurzie, napr. výlet do Norwich, Yarmouth Sea Life Cetnre, Windsor Castle alebo Thorpe Park.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk