Jazykové pobyty pre deti a mládež rakúsko - viedeň
did viedeň
(14 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 14 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý
Ubytovanie: školská rezidencia  
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 30. 6. do 21. 7.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Študentský salón
Učebňa na samoštúdium
Včasná rezervácia

V Rakúsku organizuje DID – Deutsch-Institut jazykové kurzy v centre Viedne v novej, modernej rezidencii len 15 minút chôdze od zámku Belvedere neďaleko vlakovej stanice Südbahnhof. Vyučovanie prebieha v moderne vybavených triedach priamo v budove rezidencie, čo je pre študentov výhodou, keďže nemusia dochádzať do školy v rámci Viedne. Centrálna poloha rezidencie je zároveň vynikajúcim východiskovým bodom na spoznávanie Viedne počas voľnočasových aktivít. Všade je zabezpečený dohľad zamestnancami školy, ktorí sprevádzajú účastníkov na všetkých aktivitách. V spoločenských priestoroch sa nachádza bezplatný bezdrôtový internet.

DID – Deutsch-Institut vyučuje nemecký jazyk už od roku 1970 a je jednou z najväčších organizácií tohto typu v Nemecku. Jej kvalitných študijných programov sa každoročne zúčastňuje viac ako 5 000 študentov z rôznych krajín sveta. Vysoko kvalitná výučba a priateľský prístup sú charakteristické pre všetky školy DID.

Mládežnícky program (14 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 30. 6. do 3. 8.

2 týždne - od EUR 1 850,00

Počet hodín týždenne
20 alebo 24 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 30. 6. do 3. 8.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
14
Týždne Cena kurzu
2 1 850,00 EUR
3 2 775,00 EUR
4 3 700,00 EUR
5 4 625,00 EUR

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v modernej mládežníckej rezidencii v centre mesta. Škola ponúka na výber 2-lôžkové a 4-lôžkové izby. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. V cene je zahrnutá plná penzia. V rezidencii je k dispozícii spoločenská miestnosť, biliard, stolný futbal a požičovňa bicyklov. Študenti sú pod dohľadom personálu školy.

Komunikácia v nemeckom jazyku sa nevyužíva len v rámci vyučovania, ale aj pri športových, oddychových a iných aktivitách, ktoré sú pre študentov pripravené na každé popoludnie a večer. Študijný pobyt vo Viedni umožňuje bližšie spoznať kultúru a životný štýl našich susedov a ich hlavného mesta. Škola organizuje exkurzie zamerané na spoznávanie historických pamiatok a zaujímavostí Viedne. Okrem kultúrnych aktivít ponúka škola aj športový a spoločenský program, napr. karaoke, bowling, barbecue párty, premietanie filmov. Počas víkendov je pre študentov pripravený celodenný výlet do rôznych lokalít mimo Viedne, napr. mestá Baden, Semmering, zámok Eisenstadt Esterhazy, výlet loďou po Dunaji.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk