Jazykové pobyty pre deti a mládež nemecko - oberwesel
did oberwesel
(12 – 16 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 16 rokov 
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 27. 6. do 18. 7., (začiatočníci len 27. 6.)

Kľúčové fakty
Bazén
Bezplatné WiFi
Futbalové ihrisko
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Rezidencia
Športové ihriská
Študentský salón
Včasná rezervácia
Záhrada

Údolie v okolí rieky Rýn je doslova popretkávané historickými pamiatkami, hradmi a zámkami, pod ktorými postupne vznikali dediny a mestá. Čarovné prostredie a dodnes zachované dediny Stredného Rýnu sa zapísali do svetového dedičstva UNESCO. Letný program DID sa koná v nemeckom mestečku Oberwesel, priamo pod stredovekým hradom Schönburg Castle. Škola sa nachádza v moderných priestoroch v centre mesta, len niekoľko minút od pôvodných zrubových domov a mestskej hradby. Študenti majú k dispozícii bazén a futbalové ihrisko.

DID – Deutsch-Institut vyučuje nemecký jazyk už od roku 1970 a je jednou z najväčších organizácií tohto typu v Nemecku. Jej študijných programov sa každoročne zúčastňuje viac ako 5 000 študentov z rôznych krajín sveta. Školy DID sa nachádzajú v atraktívnych lokalitách po celej krajine. Vysoko kvalitná výučba a priateľský prístup sú charakteristické pre všetky školy DID. V roku 2012 získal DID už piatykrát za 7 rokov ocenenie najlepšia škola nemčiny od odborného časopisu Language Travel Magazine.

Letný kurz (12 - 16 rokov)

Trvanie kurzu od 27. 6. do 31. 7.

2 týždne - od EUR 1 700,00

Počet hodín týždenne
24 alebo 28 hodín v dĺžke 45 minút
Trvanie kurzu
od 27. 6. do 31. 7.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
2 1 700,00 EUR
3 2 550,00 EUR
4 3 400,00 EUR
5 4 250,00 EUR

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v útulných 4 lôžkových izbách s plnou penziou a s vlastnou kúpeľňou. Školská rezidencia sa nachádza hneď pod hradom Schönburg Castle. Súčasťou rezidencie je krytý bazén, ihriská pre futbal, volejbal a basketbal, ako aj miestnosť so stolným tenisom a biliardom a k dispozícii je taktiež zastrešený vonkajší priestor na grilovanie. Výučba prebieha v priestoroch rezidencie. V okolí sa nachádza tiež niekoľko supermarketov a športových ihrísk.

Súčasťou programu sú rôzne mimoškolské aktivity, ktoré sa konajú každé poobedie a večer. Študenti môžu tiež využívať plaváreň, basketbalové, volejbalové ihriská, biliardové stoly alebo priestor na grilovanie, ktorý sa nachádza priamo v rezidencii. Počas víkendov sa organizujú celodenné výlety do miest Trier, Frankfurt, Kolín alebo Rüdesheim.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk