Jazykové pobyty pre deti a mládež nemecko - mníchov
did mníchov
(14 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 14 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý
Ubytovanie: školská rezidencia  
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 20. 6. do 1. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Knižnica
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Študentský salón
Včasná rezervácia

Jazykové kurzy DID – Deutsch-Institut prebiehajú v kozmopolitnom Mníchove v mestskej štvrti Laim v rezidencii, ktorá má k dispozícii 5 plne vybavených učební. Sídlo v Mníchove sa nachádza len tri zastávky metrom od námestia Marienplatz, čo znamená, že nákupné centrum, rovnako ako mnoho pamiatok a atrakcií, sú ľahko dostupné kedykoľvek počas dňa len 10 minút cesty od rezidencie. Všade je zabezpečený dohľad zamestnancami školy, ktorí sprevádzajú účastníkov na všetkých aktivitách.

DID – Deutsch-Institut vyučuje nemecký jazyk už od roku 1970 a je jednou z najväčších organizácií tohto typu v Nemecku. Jej študijných programov sa každoročne zúčastňuje viac ako 5 000 študentov z rôznych krajín sveta. Školy DID sa nachádzajú v atraktívnych lokalitách po celej krajine. Vysoko kvalitná výučba a priateľský prístup sú charakteristické pre všetky školy DID. V roku 2012 získal DID už piatykrát za 7 rokov ocenenie najlepšia škola nemčiny od odborného časopisu Language Travel Magazine.

Mládežnícky kurz (14 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 20. 6. do 14. 8.

2 týždne - od EUR 1 500,00

Počet hodín týždenne
20 alebo 24 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 20. 6. do 14. 8.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
14
Týždne Cena kurzu
2 1 500,00 EUR
4 3 000,00 EUR
6 4 500,00 EUR
8 6 000,00 EUR

Rezidencia

Účastníci jazykových kurzov sú ubytovaní v rezidencii. V základnej cene je zahrnuté ubytovanie v 4-lôžkovej izbe, za príplatok je možné v prípade včasnej rezervácie objednať 2-lôžkovú izbu. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou. Strava je zabezpečená formou plnej penzie. Študenti majú bezplatný bezdrôtový prístup na internet.

Program aktivít je pripravovaný na každé popoludnie a večer. Komunikácia v nemčine sa nevyužíva len v rámci vyučovania, ale aj pri športových, oddychových a iných aktivitách. Exkurzie a program aktivít sú zamerané na spoznávanie mesta a jeho okolia, múzeí a iných pamiatok, napr. zámok Neuschwanstein, mestá Garmisch-Partenkirchen, rovnako ako Regensburg, Norimberg a Salzburg. Aj v samotnom Mníchove majú študenti jedinečnú príležitosť vidieť množstvo zaujímavostí a múzeí, vrátane Anglickej záhrady (Englischer Garten – najväčšia záhrada v Mníchove), barokový zámok Nymphenburg, Olympijský park, BMW Welt (výstavné stredisko spoločnosti BMW) a mnoho ďalších.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk