Jazykové pobyty pre deti a mládež nemecko - frankfurt
did frankfurt
(14 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 14 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý
Ubytovanie: školská rezidencia  
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: 30. 6., 7. 7., 14. 7., 21. 7.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Moderné učebne
Rezidencia
Strešná záhrada
Študentský salón
Včasná rezervácia

Jazykové kurzy DID – Deutsch-Institut prebiehajú vo Frankfurte v centre mesta v rezidencii, ktorá má k dispozícii 6 plne vybavených učební. Bezdrôtový internet v spoločenských miestnostiach je zadarmo a študenti majú k dispozícii stolný futbal, biliard a TV. Všade je zabezpečený dohľad zamestnancami školy, ktorí sprevádzajú účastníkov na všetkých aktivitách. Súčasťou rezidencie je aj spoločenská miestnosť na terase budovy, odkiaľ si môžu študenti vychutnať nezabudnuteľný výhľad na mesto.

DID – Deutsch-Institut vyučuje nemecký jazyk už od roku 1970 a je jednou z najväčších organizácií tohto typu v Nemecku. Jej študijných programov sa každoročne zúčastňuje viac ako 5 000 študentov z rôznych krajín sveta. Školy DID sa nachádzajú v atraktívnych lokalitách po celej krajine. Vysoko kvalitná výučba a priateľský prístup sú charakteristické pre všetky školy DID.

Mládežnícky kurz (14 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 30. 6. do 3. 8.

2 týždne - od EUR 1 850,00

Počet hodín týždenne
20 alebo 24 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 30. 6. do 3. 8.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
14
Týždne Cena kurzu
2 1 850,00 EUR
3 2 775,00 EUR
4 3 700,00 EUR
5 4 625,00 EUR

Rezidencia

Účastníci jazykových kurzov sú ubytovaní v rezidencii. V základnej cene je zahrnuté ubytovanie v 4-lôžkovej izbe, za príplatok je možné, v prípade včasnej rezervácie, objednať dvojlôžkovú izbu. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou. Strava je zabezpečená formou plnej penzie. Študenti majú bezplatný bezdrôtový prístup na internet.

Program aktivít je pripravovaný na každé popoludnie a večer. Komunikácia v nemčine sa nevyužíva len v rámci vyučovania, ale aj pri športových, oddychových a iných aktivitách. Exkurzie a program aktivít sú zamerané na spoznávanie mesta a jeho okolia. Goetheho rodisko Frankfurt ponúka kozmopolitnú atmosféru so svojou panorámou moderných mrakodrapov, múzeami a galériami. Je najväčším finančným a obchodným centrom v Nemecku a známe ako miesto konania medzinárodných veľtrhov a výstav. V rámci mimoškolských aktivít škola organizuje tiež celodenné a poldenné exkurzie počas víkendu do miest, ako napr. Heidelberg, Würzburg, Rüdesheim.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk