Jazykové kurzy nemčiny v zahraničí – Dospelí

JAZYKOVÉ POBYTY A KURZY PRE DOSPELÝCH, NEMČINA

Nemecký jazyk je kľúčom k bohatej kultúre, vedeckým poznatkom a obrovským profesionálnym príležitostiam v srdci Európy. Či už je Vaším cieľom zlepšiť si nemecké jazykové zručnosti pre osobný rast, štúdium, alebo profesijnú kariéru, naše jazykové pobyty a kurzy nemeckého jazyka ponúkajú prispôsobené riešenia pre každého dospelého záujemcu.

Rozmanitosť našich kurzov nemčiny zahŕňa programy pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých študentov, ktorí si prajú zdokonaliť svoje jazykové schopnosti na najvyššej úrovni. Ponúkame flexibilné možnosti, od krátkodobých pobytov, ktoré trvajú dva týždne, až po intenzívne jednoročné programy, ktoré Vám umožnia úplne sa ponoriť do jazyka a kultúry.

Ponuka krajín pre štúdium nemčiny v zahraničí

Naša ponuka zahŕňa kurzy v troch fascinujúcich krajinách, ktoré sú domovom nemeckého jazyka - Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko. Každá z týchto krajín ponúka jedinečnú príležitosť nielen na učenie sa jazyka, ale aj na objavovanie ich bohatej histórie, kultúry a nádherných prírodných scenérií.

V Nemecku, srdci Európy, môžete navštíviť kurzy nemčiny v historických mestách ako Berlín, kde sa stretáva moderná kultúra s bohatou históriou, alebo v Mníchove, ktoré je známe svojou živou atmosférou a vysokou kvalitou života. Rakúsko, s jeho nádhernými Alpami a kultúrnymi pokladmi vo Viedni, ponúka ideálne prostredie pre študentov, ktorí hľadajú spojenie učenia a relaxácie. Švajčiarsko, známe svojou multilingválnosťou, ponúka kurzy v mestách ako Zürich, kde môžete zažiť jedinečnú kombináciu nemeckého jazykového prostredia a medzinárodnej atmosféry.

Naše partnerské školy sú starostlivo vybrané, aby zabezpečili vysokú kvalitu výučby nemčiny a komfortné prostredie pre študentov. S veľkým množstvom partnerských škôl po celej Európe garantujeme, že nájdete ten pravý jazykový pobyt, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám a záujmom. Ponúkame nielen výučbu nemeckého jazyka na najvyššej úrovni, ale aj možnosť zúčastniť sa na rôznych kultúrnych a spoločenských aktivitách, ktoré Vám umožnia lepšie spoznať krajinu a jej obyvateľov.

Nechajte sa inšpirovať možnosťou študovať nemčinu v autentickom prostredí a objavte nové horizonty, ktoré Vám otvorí ovládanie jedného z najdôležitejších jazykov Európy. Naše jazykové pobyty a kurzy sú navrhnuté tak, aby ste získali nielen jazykové zručnosti, ale aj nezabudnuteľné zážitky a nové priateľstvá.

Prečo si vybrať Interstudy?

 • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
 • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 50 štátnych univerzít, na ktorých sa už takmer 20 rokov vzdelávajú aj Slováci.
 • Poskytujeme kvalitné poradenstvo a profesionálny servis. Každý pobyt, či už krátkodobý jazykový kurz, akademický rok, stredoškolský výmenný program alebo univerzitné štúdium je pre Vás veľkou investíciou. Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú si vyžaduje práca s ľuďmi a vo svojej práci dbáme na každý detail.  
 • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
 • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, DánskuHolandsku, Fínsku a Belgicku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
 • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme, so všetkými vzdelávacími inštitúciami a organizáciami máme priamu spoluprácu. Našu ponuku prispôsobujeme potrebám našich klientov a každému poradíme na základe jeho individuálnej situácie.  

Skúsenosti
našich študentov

 • Študovala som na Southampton Solent University odbor Tourism Management with Cruise and Travel Operations. Po skončení štúdia som sa vrátila na Slovensko, VŠ v Anglicku bola skvelá skúsenosť a nikdy som neľutovala, že som sa rozhodla študovať práve tam. Počas štúdia som získala neoceniteľné skúsenosti s prácou v cestovnom ruchu, vždy som však chcela niečo dokázať sama a pevne verím, že sa so svojou firmou presadím na trhu a budem úspešná :)

 • Najväčší prínos vidím v pobyte v medzikulturálnom prostrední, kde dorozumievacím jazykom bola angličtina. Dodalo mi to pocit istoty, obohatilo o slovnú zásobu, zoznámila som sa s ľudmi z rozličných krajín sveta a zdieľala s nimi svoje názory a postoje. Táto skúsenosť ma veľmi obohatila nielen na úrovni jazyka, ale aj ako človeka. Odporúčam :-) Som spokojná s kvalitou štúdia na škole a z ich individuálnym prístupom ku žiakovi (ako klientovi).

 • Bola to výborná skúsenosť. Metóda výučby bola veľmi pútavá, iná ako bežné jazykové kurzy na Slovensku. Za krátky čas som cítila obrovský progress, myslím že toto by som doma nedosiahla ani za rok. A je to najmä vďaka spojeniu výučby na škole s okamžitým použitím v praxi, v reálnom živote. Odteraz si namiesto letnej pobytovej dovolenky na pláži budem vyberať učenie jazyka na nejakom zaujímavom mieste na svete.

 • Prostredníctvom agentúry InterStudy som odišiel do Londýna a začal svoje bakalárske štúdium. Vďaka štúdiu v zahraničí sa mi v nasledujúcom roku podarilo dostať na jednu z najprestížnejších škôl na svete, London Business School, kde som vyštudoval Masters in Management. Odísť študovať do zahraničia bolo určite výborné rozhodnutie.

 • Jazykový pobyt v Málage bol tou najlepšou voľbou, akú som mohla toto leto urobiť a neľutujem ani sekundu, čo som tam strávila. Jednak mi pomohol v rozprávaní, mala som vynikajúcu rodinu a po druhé som viac samostatnejšia a určite som vďačná za túto skúsenosť. Bola som so všetkým veľmi spokojná. V budúcnosti sa do školy Málaga Sí určite chcem vrátiť.

 • Vďaka InterStudy som sa dostal na vysokú školu vo Veľkej Británii hneď po skončení gymnázia. Na University of Bedfordshire, severne od Londýna, som tri roky študoval informatiku a robotiku. Na magisterské štúdium som sa potom prihlásil v Škótsku na University of Edinburgh. Tu sa mi naskytla príležitosť pokračovať v štúdiu ako PhD na jednej z popredných univerzít vo svete a pracovať na výskume v oblasti robotiky na národných a európskych projektoch.

 • Pobyt mi dodal istotu pri konverzácii v anglickom jazyku, ktorá mi pri rozhovoroch tak veľmi chýbala. Naštartoval aj moju chuť pokračovať v učení ďalej, aby som mohol postupne moje "anglické puzzle" dopĺňať. Mám z tohto prázdninového kurzu veľmi dobrý pocit a hlavne zo seba.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk