Kurzy angličtiny v zahraničí - Dospelí

JAZYKOVÉ POBYTY A KURZY PRE DOSPELÝCH, ANGLIČTINA

V dnešnej globalizovanej dobe je anglický jazyk neodmysliteľným nástrojom pre medzinárodnú komunikáciu, vzdelávanie a obchod. Ako hlavný pracovný jazyk vo svete otvára dvere k neobmedzeným možnostiam, či už v profesionálnej kariére alebo v osobnom rozvoji. Preto sme pre Vás pripravili širokú paletu jazykových pobytov a kurzov angličtiny, ktoré sú šité na mieru Vašim potrebám a cieľom.

Naše kurzy sú určené pre dospelých študentov na všetkých úrovniach jazykovej zručnosti. Či už ste úplný začiatočník, ktorý sa chce naučiť základy angličtiny, alebo pokročilý študent, ktorý si praje zdokonaliť svoje jazykové schopnosti na profesionálnej úrovni, máme pre Vás ideálny kurz. Ponúkame široký výber od intenzívnych rýchlokurzov pre tých, ktorí potrebujú rýchlo zlepšiť svoje jazykové zručnosti, až po dlhodobejšie programy pre tých, ktorí majú na zdokonaľovanie viac času a chcú sa ponoriť do anglicky hovoriaceho prostredia.

Ponuka krajín pre štúdium angličtiny v zahraničí

Naša ponuka zahŕňa kurzy v niektorých z najžiadanejších destinácií na svete. Môžete si vybrať z pobytov v krajinách ako Veľká Británia, kde angličtina získala svoje začiatky, Malta s jej nádhernými plážami a slnečným počasím, USA, krajina neobmedzených možností, Kanada s jej nádhernou prírodou a priateľskými ľuďmi, Írsko, známe svojou bohatou históriou a kultúrou, Južná Afrika, kde môžete študovať angličtinu a zároveň objavovať divokú prírodu, Austrália a Nový Zéland, krajiny s nekonečnými dobrodružstvami a krásnou prírodou, a nakoniec Cyprus, kde sa spája výučba angličtiny s pohodou stredomorského ostrova.

Každý kurz angličtiny je navrhnutý tak, aby maximálne vyhovoval Vašim individuálnym potrebám a záujmom. Naše jazykové školy sú starostlivo vyberané a poskytujú vysoký štandard výučby, moderné vyučovacie metódy a priateľské prostredie, ktoré podporuje učenie a kultúrnu výmenu medzi študentmi z celého sveta.

Okrem zlepšenia Vašich jazykových zručností Vám naše jazykové pobyty ponúkajú jedinečnú príležitosť zažiť novú kultúru, stretnúť sa s ľuďmi z rôznych kútov sveta a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky. Zostavíme Vám jazykový pobyt v angličtine podľa Vašich prianí a zabezpečíme, aby sa splnili všetky Vaše očakávania a aby ste z Vašej jazykovej dovolenky odniesli čo najviac.

Nižšie nasleduje výber krajín a anglických kurzov v nich.

Prečo si vybrať Interstudy?

 • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
 • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 50 štátnych univerzít, na ktorých sa už takmer 20 rokov vzdelávajú aj Slováci.
 • Poskytujeme kvalitné poradenstvo a profesionálny servis. Každý pobyt, či už krátkodobý jazykový kurz, akademický rok, stredoškolský výmenný program alebo univerzitné štúdium je pre Vás veľkou investíciou. Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú si vyžaduje práca s ľuďmi a vo svojej práci dbáme na každý detail.  
 • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
 • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, DánskuHolandsku, Fínsku a Belgicku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
 • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme, so všetkými vzdelávacími inštitúciami a organizáciami máme priamu spoluprácu. Našu ponuku prispôsobujeme potrebám našich klientov a každému poradíme na základe jeho individuálnej situácie.  

Skúsenosti
našich študentov

 • Študovala som na Southampton Solent University odbor Tourism Management with Cruise and Travel Operations. Po skončení štúdia som sa vrátila na Slovensko, VŠ v Anglicku bola skvelá skúsenosť a nikdy som neľutovala, že som sa rozhodla študovať práve tam. Počas štúdia som získala neoceniteľné skúsenosti s prácou v cestovnom ruchu, vždy som však chcela niečo dokázať sama a pevne verím, že sa so svojou firmou presadím na trhu a budem úspešná :)

 • Najväčší prínos vidím v pobyte v medzikulturálnom prostrední, kde dorozumievacím jazykom bola angličtina. Dodalo mi to pocit istoty, obohatilo o slovnú zásobu, zoznámila som sa s ľudmi z rozličných krajín sveta a zdieľala s nimi svoje názory a postoje. Táto skúsenosť ma veľmi obohatila nielen na úrovni jazyka, ale aj ako človeka. Odporúčam :-) Som spokojná s kvalitou štúdia na škole a z ich individuálnym prístupom ku žiakovi (ako klientovi).

 • Bola to výborná skúsenosť. Metóda výučby bola veľmi pútavá, iná ako bežné jazykové kurzy na Slovensku. Za krátky čas som cítila obrovský progress, myslím že toto by som doma nedosiahla ani za rok. A je to najmä vďaka spojeniu výučby na škole s okamžitým použitím v praxi, v reálnom živote. Odteraz si namiesto letnej pobytovej dovolenky na pláži budem vyberať učenie jazyka na nejakom zaujímavom mieste na svete.

 • Prostredníctvom agentúry InterStudy som odišiel do Londýna a začal svoje bakalárske štúdium. Vďaka štúdiu v zahraničí sa mi v nasledujúcom roku podarilo dostať na jednu z najprestížnejších škôl na svete, London Business School, kde som vyštudoval Masters in Management. Odísť študovať do zahraničia bolo určite výborné rozhodnutie.

 • Jazykový pobyt v Málage bol tou najlepšou voľbou, akú som mohla toto leto urobiť a neľutujem ani sekundu, čo som tam strávila. Jednak mi pomohol v rozprávaní, mala som vynikajúcu rodinu a po druhé som viac samostatnejšia a určite som vďačná za túto skúsenosť. Bola som so všetkým veľmi spokojná. V budúcnosti sa do školy Málaga Sí určite chcem vrátiť.

 • Vďaka InterStudy som sa dostal na vysokú školu vo Veľkej Británii hneď po skončení gymnázia. Na University of Bedfordshire, severne od Londýna, som tri roky študoval informatiku a robotiku. Na magisterské štúdium som sa potom prihlásil v Škótsku na University of Edinburgh. Tu sa mi naskytla príležitosť pokračovať v štúdiu ako PhD na jednej z popredných univerzít vo svete a pracovať na výskume v oblasti robotiky na národných a európskych projektoch.

 • Pobyt mi dodal istotu pri konverzácii v anglickom jazyku, ktorá mi pri rozhovoroch tak veľmi chýbala. Naštartoval aj moju chuť pokračovať v učení ďalej, aby som mohol postupne moje "anglické puzzle" dopĺňať. Mám z tohto prázdninového kurzu veľmi dobrý pocit a hlavne zo seba.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk