ZVÝHODNENÉ CENY KURZOV V NAJLEPŠÍCH LOKALITÁCH

Interstudy ponúka všetkým záujemcom o štandardný alebo intenzívny kurz angličtiny výhodné ceny:

GBP 150/ týždeň - štandardný kurz, 20 vyučovacích hodín týždenne
GBP 160/ týždeň - semi-intenzívny kurz, 24 vyučovacích hodín týždenne
GBP 170/ týždeň - intenzívny kurz, 30 vyučovacích hodín týždenne

LSI je akreditovaná Britskou radou a je členom asociácie English UK. Všetky školy sú zároveň autorizovanými testovacími centrami pre Cambridgeské certifikáty. LSI ponúka priateľskú medzinárodnú atmosféru a individuálny prístup ku každému študentovi. Počas celého roka škola organizuje pre študentov bohatý program aktivít na voľný čas. 

Podrobné informácie o školách a výpočet cenovej kalkulácie: LSI Londýn Central | LSI Londýn Hampstead | LSI  Brighton | LSI Cambridge

Máte otázky? Kontaktujte InterStudy na 02-5262 2611 alebo info@interstudy.sk

Podmienky:
1. Minimálna dĺžka pobytu sú 2 týždne.
2. Na pobyt je možné prihlásiť sa najneskôr do 11.12.2017
3. Úhrada zálohovej a doplatkovej faktúry v lehote splatnosti.
4. Uvedenú zľavu nie je možné kombinovať s inou zľavou InterStudy.
5. Pre kombináciu uvedených zliav s inými špeciálnymi ponukami a zľavami platia obmedzenia. Možnosť uplatnenia kombinácie zliav špecifikuje InterStudy v konkrétnej cenovej ponuke  – kalkulácii nákladov.

Prečo si vybrať Interstudy?

  • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
  • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 40 štátnych univerzít, na ktorých sa už viac ako 10 rokov vzdelávajú aj Slováci.
  • Poskytujeme finančne najdostupnejšie služby na trhu, mnohé z nich sú pre Vás úplne bezplatné. Za jazykový kurz cez InterStudy nikdy nezaplatíte viac, ako keby ste si všetko vybavovali sami, ba často aj ušetríte. Prihlášky na vysokoškolské štúdium vybavujeme úplne bezplatne, alebo za symbolický poplatok.
  • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
  • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, Dánsku a Holandsku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
  • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme. Nie sme nikoho zastúpením, a nikto nám nič nediktuje.

Najnovšie články blogu

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk