TIP NA PRÁZDNINY PRE DETI: ANGLIČTINA NA MALTE S ASISTENCIOU DELEGÁTA

Skupinový mládežnícky jazykový pobyt InterStudy na slnečnej Malte umožňuje stráviť príjemný pobyt pri mori v medzinárodnom prostredí. O deti sa okrem školského personálu stará aj skúsený slovenský delegát.

Vyberte si z našich programov podľa veku účastníka a Vašich preferencií:

od 8 do 13 rokov: EC Summer Camp - 2 týždne vrátane letenky € 1 860
od 13 do 17 rokov: EC Junior Program - 2 týždne vrátane letenky od € 1 498
od 16 do 20 rokov: EC Freestyle - 2 týždne vrátane letenky €  

Odletový termín: 1. júl (nedeľa)

Dĺžka pobytu: 2, 3, 4, 5, 6, 7 až 8 týždňov

V uvedených cenách zahrnuté:
výučba angličtiny 20 hodín týždenne, ubytovanie, strava, odvoz z Bratislavy na viedenské letisko, obojsmerná letenka, transfer z letiska na miesto ubytovania a späť, program aktivít na voľný čas podľa programu, doprava do školy a na aktivity školským autobusom (pri Freestyle len na aktivity), asistencia slovenského delegáta, učebný materiál, certifikát.

Prečo si vybrať Interstudy?

  • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
  • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 40 štátnych univerzít, na ktorých sa už viac ako 10 rokov vzdelávajú aj Slováci.
  • Poskytujeme finančne najdostupnejšie služby na trhu, mnohé z nich sú pre Vás úplne bezplatné. Za jazykový kurz cez InterStudy nikdy nezaplatíte viac, ako keby ste si všetko vybavovali sami, ba často aj ušetríte. Prihlášky na vysokoškolské štúdium vybavujeme úplne bezplatne, alebo za symbolický poplatok.
  • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
  • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, Dánsku a Holandsku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
  • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme. Nie sme nikoho zastúpením, a nikto nám nič nediktuje.

Najnovšie články blogu

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk