PREDĹŽTE SI LETO NA MALTE. JAZYKOVÝ POBYT S 20% ZĽAVOU

Prihláste sa na kurz angličtiny na škole EC Malta a získajte zľavu 20% z ceny kurzov a ešte naviac 1 poldenný alebo večerný výlet do Valetty!

Malta je krásny ostrov s unikátnym charakterom, umiestnený v krištáľovo čistých 

vodách Stredozemného mora. Jej poloha a slnečné počasie láka študentov užiť si Maltu počas všetkých štyroch ročných období a vytvára ideálnu celoročnú destináciu.

Škola EC Malta bola založená pred viac ako dvadsiatimi rokmi. Dve nedávno postavené štvorposchodové budovy školy sa nachádzajú priamo v centre St. Julians. Obe budovy majú moderný interiér so 62 klimatizovanými učebňami, internetovou kaviarňou a študovňou s knižnicou. VIAC INFO O ŠKOLE

Chcete študovať angličtinu, ale študentské časy už máte za sebou? Škola EC spolu s InterStudy vám ponúka kurz angličtiny, pri ktorom určite nebudete v triede s teenagermi! Kurzy 30+, ako už vyplýva z ich názvu, sú určené exkluzívne pre klientov vo veku 30 a viac rokov.

UBYTOVANIE:

Rodina: 1- alebo 2-lôžková izba, polpenzia, blízka vzdialenosť od školy.
Zdieľané apartmány: 1-, 2- alebo 3-lôžková izba v apartmáne, bez stravy, spoločná kúpeľňa a plne vybavená kuchyňa, Vzdialenosť od školy 3 až 15 minút chôdzou.
Letné apartmány: 2- alebo 3-lôžkové izby, len počas leta, so spoločnou alebo vlastnou kúpeľňou. Vzdialenosť od školy do 30 minút chôdzou a/alebo mestskou dopravou.

Vytvorte si on-line cenovú kalkuláciu alebo objednajte pobyt online alebo nás kontaktujte na 02-5262 2611 alebo info@interstudy.sk 

Podmienky:
1. Zľava platí na jazykové kurzy na škole EC Malta s nástupom do 15. 12. 2017., pri podaní záväznej prihlášky do 15. 12. 2017.
2. Minimálna dĺžka pobytu je 2 týždne.
3. Zľava 20% platí na všetky typy kurzov pre dospelých okrem One to One, Minigroup, English Plus a Internship.
4. Podmienkou získania zľavy je úhrada faktúry v lehote splatnosti.
5. Pre kombináciu uvedených zliav s inými špeciálnymi ponukami a zľavami platia obmedzenia. Možnosť uplatnenia kombinácie zliav špecifikuje InterStudy v konkrétnej cenovej ponuke – kalkulácii nákladov.

Prečo si vybrať Interstudy?

  • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
  • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 40 štátnych univerzít, na ktorých sa už viac ako 10 rokov vzdelávajú aj Slováci.
  • Poskytujeme finančne najdostupnejšie služby na trhu, mnohé z nich sú pre Vás úplne bezplatné. Za jazykový kurz cez InterStudy nikdy nezaplatíte viac, ako keby ste si všetko vybavovali sami, ba často aj ušetríte. Prihlášky na vysokoškolské štúdium vybavujeme úplne bezplatne, alebo za symbolický poplatok.
  • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
  • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, Dánsku a Holandsku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
  • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme. Nie sme nikoho zastúpením, a nikto nám nič nediktuje.

Najnovšie články blogu

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk