NEMČINA V REGENSBURGU: TÝŽDEŇ KURZU ZADARMO!

Jazyková škola Horizonte Regensburg pripravila pre záujemcov o štandardný kurz nemčiny v období od 6. októbra až do 22. decembra (koniec kurzu) akciovú ponuku, v rámci ktorej získajú týždeň kurzu zadarmo.

Prihláste sa minimálne na 4-týždňový štandardný kurz (20 vyučovacích hodín týždenne) a zaplaťte len za 3 týždne kurzu! S uplatnením tejto akcie zaplatíte za 4-týždňový kurz len € 530 (pôvodná cena € 660), ušetríte € 130! Akciovú ponuku môžete využiť aj pri pobyte dlhšom ako 4 týždne, pričom vždy získate týždeň kurzu zadarmo!

V cene kurzu je zahrnutý registračný poplatok školy, učebný materiál a záverečný certifikát.

Nástupné termíny: každý druhý pondelok (pre úplných začiatočníkov 23. októbra a 20. novembra).

Podrobnejšie informácie o škole Horizonte Regensburg

Vytvorte si on-line cenovú kalkuláciu alebo objednajte pobyt online alebo nás kontaktujte na 02-5262 2611 alebo info@interstudy.sk

Podmienky:

1. Ponuka platí len pre štandardný kurz nemčiny na škole Horizonte Regensburg.
2. Ponuka platí len pre pobyty uskutočnené v období od 09. 10. 2017 do 22. 12. 2017 (koniec kurzu).
4. Minimálna dĺžka pobytu musí byť aspoň 4 týždne.
5. Úhrada zálohovej faktúry v lehote splatnosti
6. Pre kombináciu uvedených zliav s inými špeciálnymi ponukami a zľavami platia obmedzenia. Možnosť uplatnenia kombinácie zliav špecifikuje InterStudy v konkrétnej cenovej ponuke – kalkulácii nákladov.

 

Prečo si vybrať Interstudy?

  • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
  • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 40 štátnych univerzít, na ktorých sa už viac ako 10 rokov vzdelávajú aj Slováci.
  • Poskytujeme finančne najdostupnejšie služby na trhu, mnohé z nich sú pre Vás úplne bezplatné. Za jazykový kurz cez InterStudy nikdy nezaplatíte viac, ako keby ste si všetko vybavovali sami, ba často aj ušetríte. Prihlášky na vysokoškolské štúdium vybavujeme úplne bezplatne, alebo za symbolický poplatok.
  • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
  • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, Dánsku a Holandsku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
  • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme. Nie sme nikoho zastúpením, a nikto nám nič nediktuje.

Najnovšie články blogu

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk