Jazykové pobyty pre deti a mládež usa - orlando
st. giles orlando
(8 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 8 od 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenné a poldenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity, filmové večery
Nástupné termíny: každú nedeľu od 30. 6. do 14. 7.

Kľúčové fakty
Bazén
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Pri mori
Rezidencia
Športové ihriská
Študentský salón
Tenisové kurty
Záhrada

Letný program angličtiny školy St. Giles v Orlande prebieha v priestoroch univerzity Florida Institute of Technology (FIT), ktorá sa nachádza na východnom pobreží Floridy, hodinu od mesta Orlando a jeho svetovo preslávených zábavných parkov. Priestory univerzity FIT sa nachádzajú vo výbornej lokalite na ploche vyše 52 hektárov, s možnosťou objavovania nádherných floridských pláží a svetovo známych atrakcií mesta Orlando vrátane jeho zábavných parkov. Súčasťou vybavenia školského areálu sú baseballové a softballové ihriská, bazén, krásne záhrady, divadlo a centrum umenia. Študenti sú ubytovaní na kampuse univerzity Florida Institue of Technology v internátoch apartmánového typu, priamo v školskom areáli a sú pod neustálym dohľadom personálu školy.

Letný program (8 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 30. 6. do 21. 7.

1 týždeň - od USD 1 745,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 50 minútových
Trvanie kurzu
od 30. 6. do 21. 7.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
8
Týždne Cena kurzu
1 1 745,00 USD
2 3 490,00 USD
3 5 235,00 USD

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v internátoch v kampuse univerzity Florida Institute of Technology v 1- lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou v pomere 1:2. Strava je zabezpečená formou plnej penzie a je podávaná v školskej jedálni. Počas exkurzií je obed formou balíčka.

 

Letný kurz je doplnený veľmi pestrým programom aktivít na voľný čas a je vhodný aj pre študentov, ktorí uprednostňujú zábavné parky a chcú zažiť čo najviac jedinečných chvíľ. Zo športových aktivít je možné sa venovať futbalu, tenisu, plávaniu, surfovaniu. Medzi kultúrne a spoločenské aktivity patria karaoke, diskotéky, premietanie filmov, tvorivé dielne, rôzne hry, pobyt na jedných z najlepších svetových pláží a návšteva svetovo známych zábavných parkov v Orlande. V cene sú zahrnuté aj 2 celodenné a 2 poldenné exkurzie týždenne do Universal Studios v Orlande, Wizarding World of Harry Potter, Walt Disney World v Orlande či Gatorland.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk