Jazykové pobyty pre deti a mládež usa - orlando
st. giles orlando
(8 – 17 rokov)

Letný program angličtiny školy St. Giles v Orlande prebieha v priestoroch univerzity Florida Institute of Technology (FIT), ktorá sa nachádza na východnom pobreží Floridy, hodinu od mesta Orlando a jeho svetovo preslávených zábavných parkov. Priestory univerzity FIT sa nachádzajú vo výbornej lokalite na ploche vyše 52 hektárov, s možnosťou objavovania nádherných floridských pláží a svetovo známych atrakcií mesta Orlando vrátane jeho zábavných parkov. Súčasťou vybavenia školského areálu sú baseballové a softballové ihriská, bazén, krásne záhrady, divadlo a centrum umenia. Študenti sú ubytovaní na kampuse univerzity Florida Institue of Technology v internátoch apartmánového typu, priamo v školskom areáli a sú pod neustálym dohľadom personálu školy.

Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, vyššie pokročilý, pokročilý
Ubytovanie

školská rezidencia

Vek
od 8 do 17 rokov
Voľnočasové aktivity
návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, filmové večery
Nástupné termíny
od 18. 6. do 9. 7.
Cena pobytu na 2 týždne od
3 240 EUR

Letný program (8 – 17 rokov)

Letný program spája kvalitnú výučbu a zmysluplný program aktivít na voľný čas. Študenti spoznávajú americkú spoločnosť a kultúru, navštevujú rozličné zaujímavé miesta, spoločne sa venujú rôznym spoločenským a športovým aktivitám. Výučba je vedená skúsenými a kvalifikovanými učiteľmi. Prvý deň sa konajú vstupné testy, študenti sú vyhodnotení a zaradení do skupiny príslušnej jazykovej úrovne. Všetci vyučujúci sú ústretoví voči potrebám študentov. Výučba je zameraná na konverzáciu a počúvanie, pričom hodiny sú doplnené prácou na projektoch a učením formou hier. Efektivitu výučby zvyšuje kontakt s anglickým jazykom aj mimo vyučovania prostredníctvom programu v popoludňajších a vo večerných hodinách, ktorý je zahrnutý v cene kurzu.

Počet hodín týždenne
20 hodín 50 minútových
Trvanie kurzu
od 18. 6. do 23. 7.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý, veľmi pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
8

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v internátoch v kampuse univerzity Florida Institute of Technology v 1- lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou v pomere 1:2. Strava je zabezpečená formou plnej penzie a je podávaná v školskej jedálni. Počas exkurzií je obed formou balíčka. 

Letný kurz je doplnený veľmi pestrým programom aktivít na voľný čas a je vhodný aj pre študentov, ktorí uprednostňujú zábavné parky a chcú zažiť čo najviac jedinečných chvíľ. Zo športových aktivít je možné sa venovať futbalu, tenisu, plávaniu, surfovaniu. Medzi kultúrne a spoločenské aktivity patria karaoke, diskotéky, premietanie filmov, tvorivé dielne, rôzne hry, pobyt na jedných z najlepších svetových pláží a návšteva svetovo známych zábavných parkov v Orlande. V cene sú zahrnuté aj tri celodenné a dve poldenné exkurzie týždenne do Universal Studios v Orlande, Wizarding World of Harry Potter, Walt Disney World v Orlande, Adventure Island Water Park, SeaWorld Orlando, NASA – Kennedy vesmírne centrum a iné.

V cene pobytu je zahrnuté

  • vyučovanie 20 hodín týždenne
  • ubytovanie s plnou penziou
  • 3 celodenné a 2 poldenné exkurzie týždenne
  • vstupy do zábavných parkov v Orlande
  • program popoludňajších a večerných aktivít
  • učebný materiál
  • dohľad zamestnancov školy
  • záverečný certifikát

Letný program (8 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 18. 6. do 23. 7.

1 týždeň - od USD 1 685,00

Týždne Cena kurzu
1 1 685,00 USD
2 3 370,00 USD
3 5 055,00 USD
4 6 740,00 USD
5 8 425,00 USD
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk