Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - cambridge
st. giles cambridge
(14 – 17 rokov)

Letný program výučby anglického jazyka v Cambridge prebieha v priestoroch známej University of Cambridge, ktorá sa nachádza priamo v srdci tohto tradičného anglického mesta. Študenti budú môcť zažiť univerzitný život s výučbou v triedach a s pohodlným ubytovaním v kampuse tejto slávnej svetovej univerzity. Program je vhodný pre všetkých, ktorí majú záujem o maximalizovanie pokroku angličtiny. K vybaveniu školy patria priestranné učebne s moderným vybavením, stravovacie zariadenie v historickej hale v štýle Harryho Pottera, veľká športová hala, ihriská, miestnosť pre premietanie filmov a rôzne spoločenské aktivity. Študenti sú ubytovaní v rezidencii pár minút chôdze od školy. 

Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, vyššie pokročilý, pokročilý
Ubytovanie

školská rezidencia

Vek
od 14 do 17 rokov
Voľnočasové aktivity
návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, bowling, filmové večery
Nástupné termíny
od 2. 7. do 23. 7.
Cena pobytu na 2 týždne od
3 217 EUR

Intenzivný letný program (14-17 rokov)

Letný program spája kvalitnú výučbu a zmysluplný program aktivít na voľný čas. Študenti spoznávajú anglickú spoločnosť a kultúru, navštevujú rozličné zaujímavé miesta, spoločne sa venujú rôznym spoločenským a športovým aktivitám. Výučba je vedená skúsenými a kvalifikovanými učiteľmi. Prvý deň sa konajú vstupné testy, študenti sú vyhodnotení a zaradení do skupiny príslušnej jazykovej úrovne. Všetci vyučujúci sú ústretoví voči potrebám študentov. Študenti sú pod neustálym dohľadom personálu školy a na každý deň majú pripravený program aktivít špeciálne prispôsobený záujmom mladých ľudí. Výučba je zameraná na konverzáciu a počúvanie, hodiny sú doplnené prácou na projektoch a učením formou hier. Efektivitu výučby zvyšuje kontakt s anglickým jazykom aj mimo vyučovania prostredníctvom programu v popoludňajších a vo večerných hodinách, ktorý je zahrnutý v cene kurzu. 

Počet hodín týždenne
25 hodín 50 minútových
Trvanie kurzu
od 2. 7. do 6. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 12
Minimálny vek
14

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v rezidencii v jednolôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou v pomere 1:4 pár minút chôdze od školy. Strava je zabezpečená formou plnej penzie, jedlá sa podávajú v priestrannej jedálni v budove školy. Počas exkurzií je obed formou balíčka.

Študenti sa môžu venovať množstvu športových aktivít ako napr. futbal, volejbal, basketbal, rugby, plávanie, stolný tenis, tancec atď. Ku kultúrnym a spoločenským aktivitám patria hry, kvízy, tvorivé dielne, premietanie filmov, bowling, karaoke, večerné diskotéky, návšteva miestnych pamiatok, nakupovanie. V cene sú zahrnuté aj dve celodenné a dve poldenné exkurzie týždenne do známych okolitých destinácií. Celodenné exkurzie sú organizované do miest Londýn, Oxford a Stratford Upn Avon. Pri poldenných exkurziách sa študenti môžu tešiť na návštevu katedrály Peterborough, Cambridge univerzít, botanickej záhrady, či plavením sa po rieke typickým anglickým člnom.

V cene pobytu je zahrnuté

  • vyučovanie 25 hodín týždenne
  • ubytovanie s plnou penziou
  • 2 celodenné a 2 poldenná exkurzia týždenne
  • program popoludňajších a večerných aktivít
  • učebný materiál
  • dohľad zamestnancov školy
  • záverečný certifikát

Intenzivný letný program (14-17 rokov)

Trvanie kurzu od 2. 7. do 6. 8.

1 týždeň - od GBP 1 335,00

Týždne Cena kurzu
1 1 335,00 GBP
2 2 670,00 GBP
3 4 005,00 GBP
4 5 340,00 GBP
5 6 675,00 GBP
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk