Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
sprachcaffe londýn st. margaret´s
(12 - 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, bowling, barbecue, medzinárodné študentské párty
Nástupné termíny: každú nedeľu od 9. 7. do 6. 8.

Kľúčové fakty
Bazén
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Knižnica
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Učebňa na samoštúdium
Včasná rezervácia

Výučba letného programu školy Sprachcaffe s ubytovaním v školskej rezidencii prebieha v kampuse špičkovej internátnej školy St. Margaret´s z roku 1749, ktorá je v štýle Harryho Pottera. Kampus školy sa nachádza vo veľmi bezpečnej štvrti Londýna Bushey, Hertfordshire, ktorá je zároveň ľahko dostupná do centra Londýna a dáva tak možnosť na poznávacie výlety tohto multikultúrneho veľkomesta. Účastníci programu sú ubytovaní priamo na kampuse školy v školskej rezidencii, v pešej dostupnosti do školy. Škola má k dispozícii 15 učební a počítačovú miestnosť a súčasťou kampusu sú taktiež športové centrá a plaváreň na využitie športových aktivít pre študentov. Mládežnícky program školy Sprachcaffe v Londýne je špecificky navrhnutý pre účastníkov programu a popri výučbe umožňuje spoznávať jednu z najznámejších svetových metropol. 

Junior Program, rezidencia (12 - 17 rokov)

Trvanie kurzu od 9. 7. do 19. 8.

2 týždne - od GBP 1 820,00

Počet hodín týždenne
20 alebo 30 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 9. 7. do 19. 8.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý, veľmi pokročilý
Počet účastníkov v skupine
v priemere 15
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
2 1 820,00 GBP
3 2 730,00 GBP
4 3 640,00 GBP
5 4 550,00 GBP
6 5 460,00 GBP

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v areáli školy na kampuse v rezidencii v 2 až 4-lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou pre študentov rovnakého pohlavia, plná penzia (teplé obedy). V sobotu obed formou balíčka.

V cene 2-týždňového pobytu majú študenti zahrnutú 1 celodennú exkurziu a 8 poldenných aktivít, v prípade 3-týždňového pobytu 2 celodenné exkurzie a 12 poldenných aktivít. Exkurzie sú zamerané na spoznávanie Londýna, návšteva múzeí, Piccadilly Circus, celodenný výlet v sobotu sa koná do mesta Oxford alebo Brighton. Okrem výletov a exkurzií na všetkých čakajú športové aktivity, bowling, privítacia party, barbecue, piknik, hry, kvízy, diskotéky, karaoke, premietanie filmov, možnosť nakupovania a iné. Za príplatok je možné si objednať navyše exkurzie: London Eye, National Gallery, plavba po rieke alebo prehiadka historických pamiatok v Londýne. Študenti neustále pracujú a zabávajú sa v skupinách, čo ich núti využívať anglický jazyk takmer nepretržite a zároveň majú úžasnú príležitosť spoznať kamarátov z iných častí sveta. Počas voľnočasových aktivít sú študenti pod dohľadom zamestnancov školy.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk