Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
lal londýn juh twickenham
(12 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, filmové večery
Nástupné termíny: od 4. 7. do 25. 7.

Kľúčové fakty
Cena od 820 GBP
1,00 / 5
Bezplatné WiFi
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Rodina
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Tenisové kurty
Záhrada

Letné jazykové programy školy LAL sú organizované v priestoroch moderného univerzitného kampusu St Mary's University na juhu Londýna v mestskej časti Richmond, 25 minút vlakom od centra mesta. Súčasťou kampusu je tiež neogotický hrad postavený v roku 1747, ktorý bol prestížnym domovom Horacea Walpole, syna prvého britského premiéra Sira Roberta Walpole. Škola má k dispozícii moderne vybavené učebne, počítačovú miestnosť a spoločenské priestory. K vybaveniu školy patria rozsiahle športové ihriská, vnútorné tenisové kurty a tanečné štúdio. V celej budove je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet. Všetky anglické LAL letné školy sú akreditované Britskou radou a sú členom asociácií English UK a YL English UK.

Junior Program, rezidencia (12-17 rokov)

Trvanie kurzu od 4. 7. do 1. 8.

1 týždeň - od GBP 929,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 4. 7. do 1. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 16
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
1 929,00 GBP
2 1 858,00 GBP
3 2 787,00 GBP
4 3 716,00 GBP

Rezidencia

V areáli školy, 1-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou (pre max. 8 študentov) pre študentov rovnakého pohlavia, za príplatok možnosť vlastnej kúpeľne. Stravovanie formou plnej penzie. V pešej dostupnosti do školy.

Medzi denné aktivity patria napríklad návšteva British Museum, Natural History & Science Museum, prechádzka v South Bank a West End, Kingston-upon-Thames, Oxford street, Kew Gardents. Študenti sa venujú rôznym športovým aktivitám ako je futbal alebo vybíjaná. Program na večer tvoria diskotéky a tematické párty, premietanie filmov, kvízové súťaže, karaoke, spoločenské hry. Počas víkendu sa organizuje celodenný výlet do Oxfordu, Camden Market a Regent´s Park, pre trojtýždňové a dlhšie pobyty je v cene zahrnutý ďalší celodenný výlet - London Stratford a ArcelorMittal Orbit Slide alebo Tower of London a Covent Garden. Za príplatok môžu študenti absolvovať prehliadku filmového štúdia Harry Potter, múzea voskových figurín Madame Tussaud’s a London Eye, návštevu zábavného parku Thorpe alebo výlet do Brightonu.

 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk