Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
lal londýn juh twickenham
(12 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, filmové večery
Nástupné termíny: 3. 7., 10. 7. a 17. 7.

Kľúčové fakty
Cena od 820 GBP
1,00 / 5
Bezplatné WiFi
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Tenisové kurty
Záhrada

Letné jazykové programy školy LAL sú organizované v priestoroch moderného univerzitného kampusu St Mary's University na juhu Londýna v mestskej časti Richmond, 30 minút vlakom od centra mesta. Súčasťou kampusu je tiež neogotický hrad postavený v roku 1747, ktorý bol prestížnym domovom Horacea Walpole, syna prvého britského premiéra Sira Roberta Walpole. Škola má k dispozícii moderne vybavené učebne, počítačovú miestnosť a spoločenské priestory. K vybaveniu školy patria rozsiahle športové ihriská, vnútorné tenisové kurty a tanečné štúdio. V celej budove je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet. Všetky anglické LAL letné školy sú akreditované Britskou radou a sú členom asociácií English UK a YL English UK.

Junior Program, rezidencia (12-17 rokov)

Trvanie kurzu od 3. 7. do 31. 7.

2 týždne - od GBP 2 070,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 3. 7. do 31. 7.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 16
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
2 2 070,00 GBP
3 3 105,00 GBP
4 4 140,00 GBP

Rezidencia

V areáli školy, 1-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou (pre max. 8 študentov) pre študentov rovnakého pohlavia, za príplatok možnosť vlastnej kúpeľne. Stravovanie formou plnej penzie. V pešej dostupnosti do školy.

Medzi denné aktivity patria napríklad návšteva British Museum, Natural History & Science Museum, prechádzka v South Bank a West End, Kingston-upon-Thames, Oxford street, Kew Gardents. Študenti sa venujú rôznym športovým aktivitám ako je futbal alebo vybíjaná. Program na večer tvoria diskotéky a tematické párty, premietanie filmov, kvízové súťaže, karaoke, spoločenské hry. Počas víkendu sa organizuje celodenný výlet do Oxfordu, Camden Market a Regent´s Park, pre trojtýždňové a dlhšie pobyty je v cene zahrnutý ďalší celodenný výlet - London Stratford a ArcelorMittal Orbit Slide alebo Tower of London a Covent Garden. Za príplatok môžu študenti absolvovať prehliadku filmového štúdia Harry Potter, múzea voskových figurín Madame Tussaud’s a London Eye, návštevu zábavného parku Thorpe alebo výlet do Brightonu.

 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk