Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - brighton
lal brighton
(12 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 12 do 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity, tematické večierky
Nástupné termíny: od 28. 6. do 19. 7.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Moderné učebne
Pri mori
Rezidencia
Športové ihriská
Študentský salón
Záhrada

Letná škola LAL Brighton prebieha na modernom kampuse Univerzity of Sussex z roku 1960. Kampus školy je obklopený národným parkom South Downs a je kombináciou neoceniteľnej architektúry s krásnymi zelenými otvorenými priestranstvami. Škola ponúka svoje priestory pre študentov z medzinárodného prostredia, inovatívnu výučbu, kvalitné ubytovanie a bohatý program voľnočasových aktivít. Všetky anglické LAL letné školy sú akreditované Britskou radou a sú členom asociácií English UK a YL English UK.

Letný program (12-17 rokov)

Trvanie kurzu od 28. 6. do 26. 7.

1 týždeň - od GBP 845,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 28. 6. do 26. 7.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
12
Týždne Cena kurzu
1 845,00 GBP
2 1 690,00 GBP
3 2 535,00 GBP
4 3 380,00 GBP

Rezidencia

Moderné jednolôžkové izby s vlastnou kúpeľňou v apartmáne pre 6 študentov. Strava je zabezpečená formou plnej penzie. Všetky jedlá sa podávajú v stravovacom zariadení v rámci kampusu (s výnimkou dní, kedy majú študenti exkurziu a obedy sú formou balíčka). V celom ubytovacom zariadení je zabezpečený dohľad personálu školy.

Pestrý program denných a večerných mimoškolských aktivít zahŕňa tematické večery, karaoke, umelecké dielne, mini olympiáda, súťaž gladiátorov, talentové súťaže a mnoho ďalších. Na výber je veľa športových aktivít – basketbal, volejbal, tenis, bedminton, squash, ragby, stolný tenis, biliard. V rámci poldenných exkurzií navštívia študenti miestne zaujímavosti ako Royal Pavilion, Seven Sisters Country Park a British Airways i360. Celodenné výlety sa usporadúvajú do Canterbury, Londýna a Portsmouth. Študenti sa môžu na mieste prihlásiť aj na fakultatívne výlety, ktoré sú za príplatok, napr.  London Eye, múzeum voskových figurín Madame Tussauds, Natural History Museum, Science Museum a Harrod, akvárium Sealife a mnohé ďalšie.

 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk