Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
embassy londýn ucl - zóna 1
(13 - 25 rokov)

O škole

Vek: od 13 do 25 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návštevy zaujímavých miest v okolí, poldenné a celodenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 3. 7. do 7. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Knižnica
Moderné učebne
Rezidencia
Športové ihriská
Študentský salón
Záhrada

Škola Embassy Summer je situovaná priamo v srdci Londýna, na kampuse renomovanej University College London, ktorý stelesňuje pravý študentský univerzitný život, kde úchvatné historické stavby sídlia hneď vedľa budov modernej architektúry. Kampus University College London sa nachádza v študentskej štvrti Bloomsbury, ktorá je hneď v pešej dostupnosti od známej svetovej nákupnej ulice Oxford street a Covent Garden. Je to ideálne prostredie pre učenie, objavovanie a užívanie si všetkého, čo hlavné mesto ponúka. UCL sa pravidelne objavuje v rebríčku top najlepších univerzít vo Veľkej Británii.

Letný program (od 13 do 25 rokov)

Trvanie kurzu od 3. 7. do 21. 8.

2 týždne - od GBP 1 840,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 3. 7. do 21. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 17
Minimálny vek
13
Týždne Cena kurzu
2 1 840,00 GBP
3 2 760,00 GBP
4 3 680,00 GBP
5 4 600,00 GBP
6 5 520,00 GBP
7 6 440,00 GBP

Rezidencia

Ubytovanie je zabezpečené v 2 rezidenciách: Ramsay Hall pre 13 až 17 ročných študentov a Campbell Hall pre študentov od 18 rokov. Izby sú 1-lôžkové (zopár 2-lôžkových je tiež k dispozícii). Kúpeľne sú spoločné a to v pomere 1:5 študentov. Teplé jedlá, vegetariánske menu, šaláty, ovocie, dezerty a široký výber nápojov ponúka jedáleň formou samoobsluhy. Cez víkendy sú obedy formou balíčkov. K dispozícii je spoločenská miestnosť a bezplatné wifi pripojenie. Ubytovacie zariadenia sa nachádyajú v blízkosti miesta výučby.

Tenisové kurty ako aj ihriská pre futbal, rugby, softbal a kriket sú vzdialené 10 minút chôdze od študentskej rezidencie. Každý týždeň je možnosť kultúrnej návštevy ikonických pamiatok ako napr. Science Museum, Natural History Museum, National Gallery, British Museum, Tate Modern, Albert & Victoria Museum, Greenwich a Maritime Museum, Camden Market, Notting Hill a Portobello Market, Oxford Street, Westfield, Regents Park, Westminster, St. Paul´s Cathedral, Tower Bridge. Súčasťou programu sú jednodňové víkendové výlety do anglických miest (Brighton, Canterbury, Cambridge). Za príplatok je možné sa prihlásiť na voliteľné exkurzie napr. London Eye, Museum Madame Tussauds, Tower of London, Thorpe Park, Windsor Castle, alebo si pozrieť divadelné predstavenie. Večerné aktivity ponúkajú filmové noci, diskotéky, karaoke a tímové hry.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk