Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
embassy londýn south bank
(13 - 18 rokov)

O škole

Vek: od 13 do 18 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, vyhliadková prechádzka, celodenná exkurzia a športové aktivity (futbal, basketbal, volejbal, bedminton)
Nástupné termíny: od 16. 6. do 4. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Interaktívne tabule
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Rezidencia
Rodinný program
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Včasná rezervácia
Záhrada

Škola Embassy CES sa nachádza v areály kampusu London South Bank University, ktorý má ideálnu polohu, vďaka ktorej objavíte najvýznamnejšie kultúrne pamiatky Londýna. Nachádza sa južne v blízkosti rieky Temža, London Bridge a Borough trhu, jednom z najstarších trhov s jedlom v Londýne. V blízkosti školy sa tiež nachádzajú slávne pamiatky Londýna ako London Eye, Big Ben a Westminster House of Parliament. Pozdĺž rieky sa rozprestierajú galérie, múzeá, obchody, reštaurácie a kiná.

Letný program (od 13 do 18 rokov)

Trvanie kurzu od 16. 6. do 11. 8.

1 týždeň - od GBP 865,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 16. 6. do 11. 8.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý, veľmi pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
13
Týždne Cena kurzu
1 865,00 GBP
2 1 730,00 GBP
3 2 595,00 GBP
4 3 460,00 GBP
5 4 325,00 GBP
6 5 190,00 GBP
7 6 055,00 GBP
8 6 920,00 GBP

Rezidencia

Priestranná samoobslužná jedáleň, športová hala priamo v študentskom areáli, miestnosť s televíziou, veľká študentská miestnosť určená pre večernú zábavu a miestny park určený pre hry pod šírym nebom. To všetko ponúka kampus Univerzity South Bank. Všetci študenti sú ubytovaní v McLaren House, a to v bytoch so spoločnou kuchyňou. Každý byt má 5 až 8 jednolôžkových izieb s vlastnou kúpeľňou. Wifi je prístupné v celom kampuse. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov; obedy a večere obsahujú dva chody. Počas víkendov študenti dostávajú obedové balíčky.

 

Voľnočasové aktivity zahŕňajú návštevu zaujímavostí v okolí, vyhliadkovú prechádzku, celodennú exkurziu a rozličné športové aktivity (futbal, basketbal, volejbal, bedminton). Vo večerných hodinách sa môžu študenti tešiť na filmovú noc, diskotéky, karaoke i tímové hry. Každý týždeň je možnosť kultúrnej návštevy ikonických pamiatok ako napr. Science Museum, Natural History Museum, National Gallery, British Museum, Tate Modern, Albert & Victoria Museum, Museum of London, National Maritime Museum, Imperial War Museum, Covent Garden, Camden Town, Portobello Market, Oxford Street, Westfield, Regents Park, Hyde Park & Kensington Gardens. Súčasťou programu sú jednodňové víkendové výlety do anglických miest Brighton, Cambridge a Oxford. Za príplatok je možné sa prihlásiť na voliteľné výlety napr. London Eye, Museum Madame Tussauds, Westminster, Tower of London alebo si pozrieť divadelné predstavenie.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk