Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - londýn
embassy londýn docklands - zóna 3
(11 - 17 rokov)

O škole

Vek: od 11 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: školská rezidencia
Voľnočasové aktivity: celodenné a poldenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity, filmové noci, diskotéky, karaoke a tímové hry
Nástupné termíny: od 16. 6. do 4. 8.

Kľúčové fakty
Bezplatné WiFi
Futbalové ihrisko
Interaktívne tabule
Kaviareň v škole
Moderné učebne
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Učebňa na samoštúdium
Záhrada

Škola sa nachádza v tichom rezidenčnom prostredí na predmestí Londýna, na kampuse University of East London's Docklands. Kampus je postavený hneď pri rieke Temža s výhľadom na londýnske najväčšie atrakcie. Vďaka svojej polohe majú študenti ľahký prístup do centra mesta (30 minút metrom) a popri štúdiu môžu tráviť čas spoznávaním hlavného mesta Veľkej Británie. Na kampuse majú študenti k dispozícii viacúčelovú športovú halu, vonkajšiu telocvičňu, basketbalové a futbalové ihrisko a v blízkosti areálu sa nachádza Beckton Park, kde sa uskutočňujú rôzne hry a aktivity.

Letný program (11 - 17 rokov)

Trvanie kurzu od 16. 6. do 18. 8.

2 týždne - od GBP 2 360,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 16. 6. do 18. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
v priemere 17
Minimálny vek
11
Týždne Cena kurzu
2 2 360,00 GBP
3 3 540,00 GBP
4 4 720,00 GBP
5 5 900,00 GBP
6 7 080,00 GBP
7 8 260,00 GBP
8 9 440,00 GBP
9 10 620,00 GBP

Rezidencia

Ubytovanie je zabezpečené vo viacerých rezidenciách v okolí kampusu. Študenti sú umiestnení v bytoch pre 4 až 6 študentov, pričom každý študent má svoju vlastnú izbu s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii je spoločenská miestnosť, spoločná kuchyňa, práčovňa, jedáleň a bezplatné wifi pripojenie v celom kampuse. Strava je vo forme plnej penzie, počas víkendov sú obedy formou balíčka. 

Študenti sa môžu zdokonaľovať v anglickom jazyku aj prostredníctvom voľnočasových aktivít, ktoré pre nich pripravuje Embassy tím každý deň po vyučovaní. Zúčastniť sa môžu športových alebo spoločenských hier, počas víkendov sa organizujú celodenné výlety do väčších miest v okolí, ako napr. do Brightonu, Canterbury alebo Cambridge. V programe sú tiež zahrnuté výlety po Londýne s návštevou miestnych pamiatok a atrakcií, ako napr. Tower of London, St Paul’s Cathedral, Natural History Museum, British Museum, National Maritime Museum, nákupy na Covent Garden alebo na Oxford Street, Olympic Park + Westfield. Za príplatok je možné sa prihlásiť na voliteľné exkurzie napr. London Eye, Museum Madame Tussauds, Windsor Castle, Thorpe Park alebo si pozrieť muzíkál, prihlásiť sa na Warner Bros. Studio Tour.

 

 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk