Jazykové pobyty pre deti a mládež nemecko - kolín
did kolín
(14 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 14 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý
Ubytovanie: hostiteľská rodina 
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 2. 7. do 16. 7.

Kľúčové fakty
Interaktívne tabule
Moderné učebne
Rodina
Študentský salón
Včasná rezervácia

Kurzy DID – Deutsch-Institut prebiehajú v jazykovej škole v jednom z najstarších miest Nemecka – Kolín. Škola sa nachádza v centre mesta neďaleko vlakovej stanice. V areáli budovy sa nachádza tiež spoločenská miestnosť, terasa a kaviareň. V priestoroch školy môžu študenti využívať bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet. Všade je zabezpečený dohľad zamestnancov školy, ktorí sprevádzajú účastníkov na všetkých aktivitách. Mesto Kolín nad Rýnom je štvrtým najväčším mestom v Nemecku a ponúka nespočetné množstvo historických skvostov. Medzi najväčšie pamiatky patrí Kolínsky dóm, ktorý je jedným z najväčších gotických chrámov sveta a je na zozname svetového dedičstva UNESCO.

DID – Deutsch-Institut vyučuje nemecký jazyk už od roku 1970 a je jednou z najväčších organizácií tohto typu v Nemecku. Jej študijných programov sa každoročne zúčastňuje viac ako 5 000 študentov z rôznych krajín sveta. Školy DID sa nachádzajú v atraktívnych lokalitách po celej krajine. Vysoko kvalitná výučba a priateľský prístup sú charakteristické pre všetky školy DID.

Mládežnícky kurz (14 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 2. 7. do 29. 7.

2 týždne - od EUR 1 700,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 2. 7. do 29. 7.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
14
Týždne Cena kurzu
2 1 700,00 EUR
3 2 550,00 EUR
4 3 400,00 EUR

Hostiteľská rodina

Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou, s plnou penziou (obedy formou balíčka). Rodiny bývajú prevažne na predmestí vo vzdialenosti od školy cca 25 - 60 minút mestskou dopravou.

Program zahŕňa 4 organizované poobedňajšie aktivity týždenne a celodenný výlet v sobotu. Exkurzie sú zamerané na kultúrne a prírodné spoznávanie regiónu, návštevu historických pamiatok a múzeí, rôzne športové a spoločenské aktivity, napr. minigolf, zoo, plavba loďou po rieke Rýn a iné. Škola tiež organizuje výlety do okolitých miest, napr. Düsseldorf, Munster alebo návšteva rodného domu Beethovena v meste Bonn.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk