Jazykové pobyty pre deti a mládež nemecko - kolín
did kolín
(14 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 14 do 17 rokov 
Úrovne vyučovania: základy až po pokročilý
Ubytovanie: hostiteľská rodina 
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, športové a spoločenské aktivity
Nástupné termíny: od 4. 7. do 25. 7.

Kľúčové fakty
Interaktívne tabule
Moderné učebne
Rodina
Študentský salón
Včasná rezervácia

Kurzy DID – Deutsch-Institut prebiehajú v jazykovej škole v jednom z najstarších miest Nemecka – Kolín. Škola sa nachádza v centre mesta neďaleko vlakovej stanice. V areáli budovy sa nachádza tiež spoločenská miestnosť, terasa a kaviareň. V priestoroch školy môžu študenti využívať bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet. Všade je zabezpečený dohľad zamestnancov školy, ktorí sprevádzajú účastníkov na všetkých aktivitách. Mesto Kolín nad Rýnom je štvrtým najväčším mestom v Nemecku a ponúka nespočetné množstvo historických skvostov. Medzi najväčšie pamiatky patrí Kolínsky dóm, ktorý je jedným z najväčších gotických chrámov sveta a je na zozname svetového dedičstva UNESCO.

DID – Deutsch-Institut vyučuje nemecký jazyk už od roku 1970 a je jednou z najväčších organizácií tohto typu v Nemecku. Jej študijných programov sa každoročne zúčastňuje viac ako 5 000 študentov z rôznych krajín sveta. Školy DID sa nachádzajú v atraktívnych lokalitách po celej krajine. Vysoko kvalitná výučba a priateľský prístup sú charakteristické pre všetky školy DID. V roku 2012 získal DID už piatykrát za 7 rokov ocenenie najlepšia škola nemčiny od odborného časopisu Language Travel Magazine.

Mládežnícky kurz (14 – 17 rokov)

Trvanie kurzu od 4. 7. do 31. 7.

1 týždeň - od EUR 850,00

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minutových
Trvanie kurzu
od 4. 7. do 31. 7.
Úrovne vyučovania
vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
14
Týždne Cena kurzu
1 850,00 EUR
2 1 400,00 EUR
3 2 100,00 EUR
4 2 800,00 EUR

Hostiteľská rodina

Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou, s plnou penziou (obedy formou balíčka). Rodiny bývajú prevažne na predmestí vo vzdialenosti od školy cca 25 - 60 minút mestskou dopravou.

Program zahŕňa 4 organizované poobedňajšie aktivity týždenne a celodenný výlet v sobotu. Exkurzie sú zamerané na kultúrne a prírodné spoznávanie regiónu, návštevu historických pamiatok a múzeí, rôzne športové a spoločenské aktivity, napr. minigolf, zoo, plavba loďou po rieke Rýn a iné. Škola tiež organizuje výlety do okolitých miest, napr. Düsseldorf, Munster alebo návšteva rodného domu Beethovena v meste Bonn.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk

dočasne online

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk