Jazykové pobyty pre deti a mládež veľká británia - oxford
cavendish school oxford
(9 – 17 rokov)

O škole

Vek: od 9  do 17 rokov
Úrovne vyučovania: úplný začiatočník až po pokročilý 
Ubytovanie: rezidencia
Voľnočasové aktivity: návšteva zaujímavostí v okolí, celodenné a poldenné exkurzie, športové a spoločenské aktivity, filmové večery
Nástupné termíny: každú nedeľu od 3. 7. do 31. 7.

Kľúčové fakty
Bazén
Bezplatné WiFi
Futbalové ihrisko
Knižnica
Moderné učebne
Počítačová miestnosť
Rezidencia
Športová hala
Športové ihriská
Študentský salón
Tenisové kurty

Letný program pri Oxforde prebieha v priestoroch tradičnej anglickej internátnej školy - Thornton College, ktorá sa nachádza v samostatnom, bezpečnom a príjemnom prostredí obklopenom lesmi a lúkami. K vybaveniu školy patria priestranné učebne s modernou technológiou, knižnica, divadlo, počítačová miestnosť, vonkajší vyhrievaný bazén, športová hala, trávnaté futbalové ihriská, tenisové kurty, atletická dráha, kriketové a iné športové ihriská. Študenti môžu využívať priestrannú spoločenskú miestnosť a WiFi je k dispozícii v celom areáli. Triedy, ubytovanie a jedáleň sú v tesnej blítkosti od seba v školskom areáli. Študenti budú pravidelne navštevovať historické mesto Oxford. Thorton College má ideálnu polohu pre výlety do rodného domu Shakespeara, Stratford-Upon-Avon, rovnako ako do Londýna, Cambridge a Royal Windsor. Letná škola je akreditovaná Britskou radou.

Letný program (9-17 rokov)

Trvanie kurzu od 3. 7. do 14. 8.

2 týždne - od GBP 1 498,00

Počet hodín týždenne
24 hodín 40 minútových
Trvanie kurzu
od 3. 7. do 14. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 10
Minimálny vek
9
Týždne Cena kurzu
2 1 498,00 GBP
3 2 247,00 GBP
4 2 996,00 GBP
5 3 745,00 GBP
6 4 494,00 GBP

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v rezidencii priamo v školskom areáli v 1-lôžkových alebo 2-lôžkových izbách so spoločnou kúpeľňou. Strava je zabezpečená formou plnej penzie. Jedlá sa podávajú v priestrannej jedálni v budove školy. Počas exkurzií je obed formou balíčka.

Študenti spoznávajú anglickú spoločnosť a kultúru, navštevujú rozličné zaujímavé miesta, spoločne sa venujú rôznym spoločenským a športovým aktivitám. Na každý deň majú študenti pripravené voľnočasové aktivity prispôsobené ich záujmom. Zo športových aktivít sa môžu venovať futbalu, plávaniu, tenisu či kriketu. Ku kultúrnym a spoločenským aktivitám patrí karaoke, diskotéky, premietanie filmov, spoločenské hry a kvízy, návšteva miestnych pamiatok ako aj plavba po Temži. V cene sú zahrnuté 3 celodenné a 3 poldenné exkurzie počas 2-týždňového pobytu. Exkurzie sa organizujú do centra Oxfordu a do miest ako je Londýn, Windsor, Bath, Statford-upon-Avon.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
E-mail: info@interstudy.sk