ŠTÚDIUM A PRÁCA V KANADE

Štúdium a práca v Kanade – pre váš úspešný štart na trhu práce! 

Prihláste sa na študijno-pracovný program, ktorý vám umožní pracovať počas celého pobytu! 

ILAC Service Excellence for Business – Toronto, Vancouver

Program Service Excellence For Business ponúka vynikajúcu príležitosť pre ambicióznych a pracovitých mladých ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a získať cenné pracovné skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu v Kanade. Cieľom programu je zvýšiť konkurencieschopnosť mladých ľudí na začiatku svojej kariéry zdokonalením ich komunikačných schopností v cudzom jazyku a poskytnutím príležitosti získať pracovné a osobné skúsenosti v kanadskom pracovnom prostredí. 

Program školy ILAC School of Service Excellence je prvým a jediným programom svojho druhu v Kanade. Zvoliť si môžete program v trvaní 48, 40 alebo 26 týždňov pozostávajúci z vyššieho odborného štúdia a platenej praxe. Program prebieha v meste Toronto a od apríla 2015 aj vo Vancouvri. Hneď po nástupe na program môžete začať popri štúdiu pracovať na polovičný úväzok (20 hodín týždenne – túto prácu si zabezpečujú študenti individuálne) a po ukončení teoretickej časti štúdia pokračovať platenou pracovnou stážou, ktorú pri 48- a 40-týždňovom programe zabezpečuje škola. 

VARIANTY PROGRAMU
Štúdium je zamerané na oblasť služieb zákazníkom, preto z neho môžu profitovať absolventi z rôznych odborov, ktorí sa počas svojej kariéry môžu dostať do styku zo zákazníkmi. 

Service Excellence for Business Diploma – 48 týždňov
24 týždňov štúdia + 24 týždňov platenej pracovnej stáže
Moduly počas štúdia: Canadian Workplace Essentials, Customer Service Skills, Hospitality Service Excellence, Hotel Service Excellence, Sales Service Excellence, Event Planning Service Excellence, Leadership Skills, Human Resources Skills. 
Po absolvovaní týchto modulov nastupujú študenti na 24-týždňovú platenú pracovnú stáž, ktorú zabezpečí škola. 

Service Essentials for Business Diploma – 40 týždňov
20 týždňov štúdia + 20 týždňov platenej pracovnej stáže
Moduly počas štúdia: Canadian Workplace Essentials, Customer Service Skills, Hospitality Service Excellence, Hotel Service Excellence, Sales Service Excellence, Event Planning Service Excellence.
Po absolvovaní týchto modulov nastupujú študenti na 20-týždňovú platenú pracovnú stáž, ktorú zabezpečí škola. 

Service Excellence for Business Certificate – 26 týždňov
24 týždňov štúdia + 2-týždňový pracovný projekt na škole
Moduly počas štúdia: Canadian Workplace Essentials, Customer Service Skills, Hospitality Service Excellence, Hotel Service Excellence, Sales Service Excellence, Event Planning Service Excellence, Leadership Skills, Human Resources Skills. 
Po ukončení štúdia sa študenti zúčastnia 2-týždňového projektu na škole.

NÁSTUPNÉ TERMÍNY 2017: 
15. máj, 26. jún, 14. august, 25. september, 6. november

PODMIENKY PRIJATIA
- vek od 18 do 35 rokov
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou pre 40- alebo 26-týždňový program 
- ukončené vysokoškolské vzdelanie pre program 48- týždňový program 
- znalosť angličtiny minimálne na strednej pokročilej úrovni 
- prax v oblasti zákazníckeho servisu je vítaná, nie je však podmienkou
- ILAC English level 10 alebo IELTS 4.5 alebo TOEFL iBT 50
- osobný pohovor
- životopis a motivačný list

UBYTOVANIE, DOPRAVA, VÍZUM, POISTENIE
O zabezpečenie ubytovania v hostiteľskej rodine môžete požiadať na celé obdobie pobytu alebo len na prvé týždne (s možnosťou predĺženia). Väčšina rodín býva do 45 minút cesty od školy mestskou dopravou.

So zabezpečením dopravy a poistenia vám pomôže InterStudy. Taktiež od nás obdržíte všetky formuláre a informácie, ktoré doklady budete potrebovať priložiť k vašej žiadosti o vízum. Vybavenie víza trvá približne 2 týždne.  

POPLATKY PRE ROK 2016
Registračný poplatok školy:                             CAD 200 
Service Excellence for Business Diploma – 48 týždňov    CAD 5 760
Service Essentials for Business Diploma – 40 týždňov      CAD 4 960
Service Excellence for Business Certificate – 26 týždňov       CAD 5 300

Ďalšie poplatky: 
Učebnice                   CAD 700
Poplatok za zabezpečenie ubytovania        CAD 150
Hostiteľská rodina, 1-lôžk. izba, plná penzia:    CAD 230/týždeň
Príplatok za ubytovanie počas leta (25.6.-6.8.)    CAD 25/týždeň
Komplexné celoročné poistenie Allianz         € 661
Komplexné polročné poistenie Allianz        € 385
Obojsmerná letenka od:            € 650

Na Vaše otázky radi odpovieme telefonicky na č. 02-5262 2611, 02-5262 2612, e-mailom na info@interstudy.sk, alebo osobne v našej kancelárii v pracovných dňoch od 09:00 do 17:30.

Prečo si vybrať Interstudy?

 • Vyznáme sa v tom, čo robíme, a robíme to radi. Chceme svoje skúsenosti uplatniť vo Váš prospech.
 • Máme pre Vás viac ako 200 starostlivo vyberaných jazykových škôl, desiatky stredoškolských programov v 17 krajinách sveta, a viac ako 40 štátnych univerzít, na ktorých sa už viac ako 10 rokov vzdelávajú aj Slováci.
 • Poskytujeme finančne najdostupnejšie služby na trhu, mnohé z nich sú pre Vás úplne bezplatné. Za jazykový kurz cez InterStudy nikdy nezaplatíte viac, ako keby ste si všetko vybavovali sami, ba často aj ušetríte. Prihlášky na vysokoškolské štúdium vybavujeme úplne bezplatne, alebo za symbolický poplatok.
 • Sme tam, kde sa stretávajú najvýznamnejší aktéri v oblasti medzinárodného vzdelávania. Pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách a workshopoch v zahraničí.
 • Sme vždy krok (alebo niekoľko krokov) pred konkurenciou! Ako prví sme na Slovensku uviedli niekoľko nových možností zahraničného vzdelávania: vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, Dánsku a Holandsku, jazykové kurzy v domove učiteľa, americký stredoškolský program s výberom lokality a mnoho ďalších. 
 • Sme nezávislí, svoje partnerské inštitúcie si slobodne vyberáme. Nie sme nikoho zastúpením, a nikto nám nič nediktuje.

Skúsenosti
našich študentov

 • Študovala som na Southampton Solent University odbor Tourism Management with Cruise and Travel Operations. Po skončení štúdia som sa vrátila na Slovensko, VŠ v Anglicku bola skvelá skúsenosť a nikdy som neľutovala, že som sa rozhodla študovať práve tam. Počas štúdia som získala neoceniteľné skúsenosti s prácou v cestovnom ruchu, vždy som však chcela niečo dokázať sama a pevne verím, že sa so svojou firmou presadím na trhu a budem úspešná :)

  Zuzana (Tourism Management with Cruise and Travel Operation, Southampton Solent University)
 • Najväčší prínos vidím v pobyte v medzikulturálnom prostrední, kde dorozumievacím jazykom bola angličtina. Dodalo mi to pocit istoty, obohatilo o slovnú zásobu, zoznámila som sa s ľudmi z rozličných krajín sveta a zdieľala s nimi svoje názory a postoje. Táto skúsenosť ma veľmi obohatila nielen na úrovni jazyka, ale aj ako človeka. Odporúčam :-) Som spokojná s kvalitou štúdia na škole a z ich individuálnym prístupom ku žiakovi (ako klientovi).

  Nicol (Veľká Británia)
 • Bola to výborná skúsenosť. Metóda výučby bola veľmi pútavá, iná ako bežné jazykové kurzy na Slovensku. Za krátky čas som cítila obrovský progress, myslím že toto by som doma nedosiahla ani za rok. A je to najmä vďaka spojeniu výučby na škole s okamžitým použitím v praxi, v reálnom živote. Odteraz si namiesto letnej pobytovej dovolenky na pláži budem vyberať učenie jazyka na nejakom zaujímavom mieste na svete.

  Jana (New York)
 • Prostredníctvom agentúry InterStudy som odišiel do Londýna a začal svoje bakalárske štúdium. Vďaka štúdiu v zahraničí sa mi v nasledujúcom roku podarilo dostať na jednu z najprestížnejších škôl na svete, London Business School, kde som vyštudoval Masters in Management. Odísť študovať do zahraničia bolo určite výborné rozhodnutie.

  Filip (Business Management, Middlesex University)
 • Jazykový pobyt v Málage bol tou najlepšou voľbou, akú som mohla toto leto urobiť a neľutujem ani sekundu, čo som tam strávila. Jednak mi pomohol v rozprávaní, mala som vynikajúcu rodinu a po druhé som viac samostatnejšia a určite som vďačná za túto skúsenosť. Bola som so všetkým veľmi spokojná. V budúcnosti sa do školy Málaga Sí určite chcem vrátiť.

  Sandra (Španielsko)
 • Vďaka InterStudy som sa dostal na vysokú školu vo Veľkej Británii hneď po skončení gymnázia. Na University of Bedfordshire, severne od Londýna, som tri roky študoval informatiku a robotiku. Na magisterské štúdium som sa potom prihlásil v Škótsku na University of Edinburgh. Tu sa mi naskytla príležitosť pokračovať v štúdiu ako PhD na jednej z popredných univerzít vo svete a pracovať na výskume v oblasti robotiky na národných a európskych projektoch.

  Vladimír (Computer Science and Robotics, University of Bedfordshire)
 • Pobyt mi dodal istotu pri konverzácii v anglickom jazyku, ktorá mi pri rozhovoroch tak veľmi chýbala. Naštartoval aj moju chuť pokračovať v učení ďalej, aby som mohol postupne moje "anglické puzzle" dopĺňať. Mám z tohto prázdninového kurzu veľmi dobrý pocit a hlavne zo seba.

  Adam (Veľká Británia)
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb

Grösslingová 45
811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612
FAX: +421 2 5249 4681
E-mail: info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102
E-mail: kosice@interstudy.sk