Sprachcaffe Los Angeles
(16 – 21 rokov)

Kalifornská škola Sprachcaffe sa nachádza v Torrance, jednej z najbezpečnejších, najčistejších a najpríjemnejších prímestských častí Los Angeles. Škola sídli v modernej administratívnej budove v pešej dostupnosti od jedného z najväčších nákupných centier v Spojených štátoch. V tesnej blízkosti školy je niekoľko stravovacích zariadení. Študenti môžu obdivovať klasickú kalifornskú architektúru, obchody, kiná, farebné stánky. Pláže sú v dostupnosti mestskou dopravou. Škola je vybavená niekoľkými učebňami, knižnicou, spoločenskou miestnosťou s TV a DVD prehrávačom a počítačovou miestnosťou. K dispozícii je bezdrôtové pripojenie na internet.

Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, vyššie pokročilý, pokročilý
Ubytovanie

hostiteľská rodina

Vek
od 16 do 21 rokov
Voľnočasové aktivity
rehliadky zaujímavostí v okolí, celodenná exkurzia, výlet na pláž, športové aktivity
Nástupné termíny
od 26. 6. do 14. 8.
Cena pobytu na 2 týždne od
1 757 EUR
Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov) Sprachcaffe Los Angeles (16 – 21 rokov)

Junior Program (16 - 21 rokov)

Program zahŕňa kurz anglického jazyka s vyučovaním 20 hodín týždenne v skupinách s maximálne 15 študentmi. V prvý deň vyučovania sú študenti na základe výsledkov vstupných testov zaradení do medzinárodných skupín a sú oboznámení s programom. Kurz sa zameriava predovšetkým na zlepšenie schopnosti komunikácie, a to najmä rôznymi diskusiami, hraním rolí a tvorením dialógov. Využíva sa učebný materiál prispôsobený veku študentov. Kurz je doplnený aktivitami na voľný čas.

Počet hodín týždenne
20 hodín 45 minútových
Trvanie kurzu
od 26. 6. do 28. 8.
Úrovne vyučovania
úplný začiatočník, vyššie pokročilý, základy, mierne pokročilý, stredne pokročilý, pokročilý
Počet účastníkov v skupine
max. 15
Minimálny vek
16

Hostiteľská rodina

1-lôžková izba, plná penzia, obedy formou balíčkov. Vzdialenosť približne 45 až 60 minút mestskou dopravou. 

V cene 2 týždňového pobytu majú študenti zahrnutú 1 celodennú a 2 poldenné exkurzie, v prípade 3 týždňového pobytu 2 celodenné a 3 poldenné exkurzie. Výlety sú organizované do zábavného parku Six Flags. Za príplatok je možné prihlásiť sa na výlet do Disneylandu. Nechýbajú ani návštevy pláže, pikniky, športové súťaže, kvízy, karaoke párty, tvorivé dielne či nakupovanie. Študenti sa na aktivitách zúčastňujú spoločne s ostatnými medzinárodnými študentmi, vďaka čomu si môžu i mimo vyučovania precvičovať anglický jazyk a zároveň spoznať rovesníkov z rôznych krajín sveta.

V cene pobytu je zahrnuté:

  • kurz v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne
  • ubytovanie s plnou penziou
  • celodenné a poldenné exkurzie
  • mimoškolské aktivity
  • zapožičanie študijného materiálu
  • transfer z/na letisko
  • nepretržitý dozor zamestnancov školy
  • záverečný certifikát
  • informačný balíček
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
stačí pár krokov a ľahko zistíte cenu vybraného jazykového kurzu a ďalších požadovaných služieb